Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen begint met tweede tijd in training Spa na zomerreces

Verstappen begint met tweede tijd in training Spa na zomerreces

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen is goed uit het zomerreces in de Formule 1 gekomen. De Nederlander reed in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van België de tweede tijd. Hij gaf in zijn Red Bull 0,164 seconde toe op de Fin Valtteri Bottas, die in zijn Mercedes de snelste was in 1.45,199.

Opvallend was het matige optreden van Lewis Hamilton. De zevenvoudig wereldkampioen van Mercedes, die in de huidige titelstrijd leidt met 8 punten voorsprong op Verstappen, slaagde er niet in een snelle ronde te rijden. Dat kwam onder meer door de regen, die tegen het einde van de sessie op het circuit van Spa-Francorchamps neerviel. Hij noteerde slechts de achttiende tijd.

Verstappen stond lang bovenaan, maar zijn tijd op de harde band hield geen stand. Bottas dook daar op de zachte band ruim onder. Verstappen wisselde ook naar zacht en verbeterde zijn rondetijd aanzienlijk, maar hij kon niet tippen aan de tijd van de Fin.

De Grote Prijs van België vervolgt vrijdagmiddag met de tweede training. Zaterdag is de kwalificatie en zondag de race. Publiek is toegestaan op het circuit in de Ardennen en een grote schare fans van Verstappen zal aanwezig zijn.

Meer uit Sport

De Jong kijkt ondanks verlies terug op mooie verjaardag in Parijs

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong keek zondag in Parijs terug op "een hele mooie verjaardag en een mooi toernooi". Dat zei de 26-jarige Nederlander zondag na afloop van zijn nederlaag in de vierde ronde van Roland Garros tegen de Duitser Alexander Zverev tegen de NOS. "Ik baal natuurlijk dat ik heb verloren, maar het is wel mooi als het publiek je verwelkomt door 'happy birthday' te zingen."

2 uur geleden
Eindzege in Giro maakt veel emoties los bij Vingegaard

ROME (ANP/AFP) - De eindzege in de Ronde van Italië maakte zondag veel los bij Jonas Vingegaard. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike liet zijn tranen de vrije loop toen hij de bijbehorende trofee kreeg uitgereikt. Vingegaard had zijn kinderen mee het erepodium op genomen.

3 uur geleden
Sprinter Milan wint slotrit Ronde van Italië, eindzege Vingegaard

ROME (ANP) - Wielrenner Jonathan Milan heeft de laatste etappe in de Giro op zijn naam geschreven. De 25-jarige Italiaan van Lidl-Trek was in Rome de snelste in de massasprint. De Nederlander Dylan Groenewegen van Unibet Rose Rockets kon zich niet mengen in de strijd om de winst en finishte als vierde.

4 uur geleden
De Jong strandt in vierde ronde Roland Garros tegen Zverev

PARIJS (ANP) - Aan de verrassende opmars van Jesper de Jong op Roland Garros is een einde gekomen. De 26-jarige Nederlander verloor op zijn verjaardag in de vierde ronde in drie sets van de Duitser Alexander Zverev: 6-7 (3) 4-6 1-6. Zverev speelt in de kwartfinale tegen de Spanjaard Rafael Jódar, die zijn landgenoot Pablo Carreño Busta in een vijfsetter versloeg.

5 uur geleden
Debutant Jódar naar laatste acht in Parijs na zege op Carreño

PARIJS (ANP) - Rafael Jódar staat voor het eerst in de kwartfinales van Roland Garros. De 19-jarige tennisser won in een Spaans onderonsje in vijf sets van de 15 jaar oudere Pablo Carreño Busta: 4-6 4-6 6-1 6-2 6-2. Jódar speelt tegen de winnaar van de partij tussen Jesper de Jong en de Duitser Alexander Zverev.

6 uur geleden
Oosterwegel en Dokter tweede en derde bij zevenkamp in Götzis

GÖTZIS (ANP) - Meerkampsters Emma Oosterwegel en Sofie Dokter zijn bij de zevenkamp in Götzis in Oostenrijk als tweede en derde geëindigd. De Zwitserse Annik Kälin won.

6 uur geleden
Italiaan Bezzecchi wint MotoGP op circuit van Mugello

SCARPERIA E SAN PIERO (ANP) - Marco Bezzecchi heeft zondag de Italiaanse MotoGP op het circuit van Mugello gewonnen. De 27-jarige Italiaan maakte daarmee zijn kansen op zijn eerste wereldtitel groter. De Spanjaard Marc Márquez eindigde als zevende bij zijn comeback na een blessure.

8 uur geleden