Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen begint met tweede tijd in training Spa na zomerreces

Verstappen begint met tweede tijd in training Spa na zomerreces

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen is goed uit het zomerreces in de Formule 1 gekomen. De Nederlander reed in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van België de tweede tijd. Hij gaf in zijn Red Bull 0,164 seconde toe op de Fin Valtteri Bottas, die in zijn Mercedes de snelste was in 1.45,199.

Opvallend was het matige optreden van Lewis Hamilton. De zevenvoudig wereldkampioen van Mercedes, die in de huidige titelstrijd leidt met 8 punten voorsprong op Verstappen, slaagde er niet in een snelle ronde te rijden. Dat kwam onder meer door de regen, die tegen het einde van de sessie op het circuit van Spa-Francorchamps neerviel. Hij noteerde slechts de achttiende tijd.

Verstappen stond lang bovenaan, maar zijn tijd op de harde band hield geen stand. Bottas dook daar op de zachte band ruim onder. Verstappen wisselde ook naar zacht en verbeterde zijn rondetijd aanzienlijk, maar hij kon niet tippen aan de tijd van de Fin.

De Grote Prijs van België vervolgt vrijdagmiddag met de tweede training. Zaterdag is de kwalificatie en zondag de race. Publiek is toegestaan op het circuit in de Ardennen en een grote schare fans van Verstappen zal aanwezig zijn.

Meer uit Sport

Schulting op Olympische Spelen ook als shorttrackster in actie

UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.

25 minuten geleden
Legendarische oud-honkballer Hamilton Richardson (85) overleden

ROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.

3 uur geleden
Oud-honkbalinternational De Jong (46) overleden

ALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.

4 uur geleden
Toptennissers hoeven iets minder verplichte toernooien te spelen

LONDEN (ANP/AFP) - De beste tennissers ter wereld hoeven dit jaar aan één toernooi minder verplicht deel te nemen. Van tennisbond ATP moet de top 30 aan minimaal vier zogenoemde ATP 500-toernooien meedoen in plaats van de vijf van vorig jaar. De verplichte deelname aan masterstoernooien (ATP-1000) en de ATP Finals, mits een speler zich daarvoor heeft gekwalificeerd, blijft wel staan.

5 uur geleden
Olympisch kampioene Zheng meldt zich af voor Australian Open

MELBOURNE (ANP/AFP) - Oud-finaliste Zheng Qinwen heeft zich afgemeld voor de Australian Open. De regerend olympisch kampioene acht zichzelf niet fit genoeg om vanaf 18 januari deel te nemen aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar, meldt de 23-jarige Chinese tennisster via sociale media.

6 uur geleden
Giro-winnaar Simon Yates stopt per direct als wielrenner

DEN BOSCH (ANP) - De Brit Simon Yates (33) stopt per direct als wielrenner. De winnaar van de afgelopen Giro d'Italia vindt het, na een succesvol jaar met ook een ritzege in de Tour de France, het goede moment om zijn carrière te beëindigen. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike, waar hij nog een jaar onder contract stond.

1 dag geleden
Oud-wielrenner Dumoulin nieuwe koersdirecteur Amstel Gold Race

MAASTRICHT (ANP) - Tom Dumoulin is vanaf volgend jaar de nieuwe koersdirecteur van de Amstel Gold Race. De 35-jarige voormalig wielrenner wordt de opvolger van Leo van Vliet, die in april na dertig edities stopt.

1 dag geleden