Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: Barcelona is een baan op pure prestaties

Verstappen: Barcelona is een baan op pure prestaties

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen keert de komende dagen terug op het circuit waar hij in 2016 zijn eerste Grote Prijs wist te winnen. Volgens de 23-jarige Nederlander van Red Bull laat Circuit de Barcelona-Catalunya goed zien hoe hij er daadwerkelijk voor staat.

"Dit is ook echt wel een baan op pure prestaties; dus als je een goede auto hebt, ga je op Barcelona ook echt wel hard. We gaan dit weekend wel zien hoe sterk we zijn", zei de coureur op Verstappen.nl. "We weten in het algemeen wel wat we hier in Barcelona moeten doen om de auto af te stellen. We hebben hier al veel gereden en getest. Maar het is in ieder geval niet echt een baan voor ons."

Vijf jaar geleden alweer baarde Verstappen opzien met winst van de GP van Spanje. "Uiteindelijk zal ik er niet op terugkijken waar ik bijvoorbeeld de eerste of de honderdste race gewonnen heb. Hopelijk mogen we er heel veel achter elkaar winnen, dat zou het beste zijn", aldus Verstappen.

Gebrek aan grip

Afgelopen weekend werd Verstappen tweede in Portugal en de nummer 2 van het WK klaagde over een gebrek aan grip. "Als we precies wisten waaraan het lag, hadden we het natuurlijk aangepakt. Het is een beetje gissen. Ik denk dat het gebrek aan grip ons niet in het voordeel werkt."

Vrijdag worden in Barcelona de eerste twee vrije trainingen verreden. De race is zondag om 15.00 uur.

Meer uit Sport

Groenewoud schaatste 'te gretig' en hoopt nu op massastart

MILAAN (ANP) - Marijke Groenewoud schaatste naar eigen zeggen vrijdag op de olympische 1500 meter "te gretig". Dat vertelde de 27-jarige Nederlandse na haar tiende plaats in Milaan.

32 minuten geleden
Verstappen kijkt met goed gevoel terug op test in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de test in Bahrein. "We hebben deze week een goede start gemaakt", zegt de 28-jarige in een persbericht van Red Bull. "We hebben bijna ons complete programma af kunnen werken. We hebben genoeg data verzameld om die te kunnen analyseren."

44 minuten geleden
Nederland dankzij goud Rijpma-de Jong vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is dankzij de overwinning van langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong op de 1500 meter teruggekeerd op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen. Dat is niet de hoogste positie van het team van chef de mission Carl Verheijen. Nederland heeft in Milaan en Cortina d'Ampezzo ook even op de derde plaats gestaan.

45 minuten geleden
Rijpma-de Jong pakt vijfde Nederlandse goud op rij op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft bij de Olympische Spelen van Milaan goud veroverd op de 1500 meter. De 30-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium in 1.54,09 voor Ragne Wiklund uit Noorwegen. Valérie Maltais uit Canada schaatste naar het brons.

46 minuten geleden
Nederland evenaart zeventien medailles van vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan het aantal behaalde medailles van de vorige Winterspelen in Beijing geëvenaard. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won verrassend de 1500 meter en bezorgde TeamNL daarmee het zevende goud. Nederland verzekerde zich daarnaast van zeven keer zilver en drie keer brons.

1 uur geleden
Skilegende Vonn krijgt operatie van zes uur na terugkeer in VS

NEW YORK (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn is na terugkeer in de Verenigde Staten in een ziekenhuis opgenomen. Ze heeft daar een operatie van 6 uur aan haar gebroken been ondergaan. "Zoals jullie kunnen zien waren er veel schroeven en platen nodig om alles weer in elkaar te zetten", zegt ze in een video op Instagram.

1 uur geleden
Rijpma-de Jong verovert bij Spelen Milaan goud op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft bij de Olympische Spelen van Milaan goud veroverd op de 1500 meter. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium in 1.54,09 voor Ragne Wiklund uit Noorwegen. Valérie Maltais uit Canada schaatste naar het brons.

1 uur geleden