Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen achter Leclerc in natte derde training Singapore

Verstappen achter Leclerc in natte derde training Singapore

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft in de derde vrije training voor de Grote Prijs van Singapore de tweede tijd gereden in zijn Red Bull. Alleen Charles Leclerc van Ferrari was sneller. De Monegask klokte 1.57,782, de Nederlander was een dikke halve seconde langzamer. Carlos Sainz noteerde de derde tijd in zijn Ferrari. De Spanjaard was op zijn beurt ruim een halve seconde langzamer dan Verstappen.

De derde training duurde maar een klein half uur. Door een zware regenbui was het stratencircuit Marina Bay veel te nat om veilig over het asfalt te rijden. Pas toen de regen was opgehouden en de baan kon opdrogen, mochten de coureurs naar buiten. Op de zogeheten intermediate banden hadden de coureurs nog net genoeg grip om rondjes te rijden op de overwegend natte baan. Verstappen kwam tot twaalf rondjes.

De regerend wereldkampioen heeft op papier zondag al de kans om zijn tweede wereldtitel in de Formule 1 te veroveren. Verstappen moet dan wel winnen en zijn grootste rivaal Leclerc mag niet al te hoog eindigen.

Meer uit Sport

Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

10 minuten geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

48 minuten geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

56 minuten geleden
Judoka Van Lieshout haalt finale op EK in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.

1 uur geleden
Olympische kampioenen Miura en Kihara stoppen met kunstrijden

TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.

4 uur geleden
Tennisser Djokovic onzeker voor masterstoernooi van Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

4 uur geleden
Judoka Van Krevel verliest op EK strijd om het brons

TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.

21 uur geleden