Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen achter Leclerc in natte derde training Singapore

Verstappen achter Leclerc in natte derde training Singapore

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft in de derde vrije training voor de Grote Prijs van Singapore de tweede tijd gereden in zijn Red Bull. Alleen Charles Leclerc van Ferrari was sneller. De Monegask klokte 1.57,782, de Nederlander was een dikke halve seconde langzamer. Carlos Sainz noteerde de derde tijd in zijn Ferrari. De Spanjaard was op zijn beurt ruim een halve seconde langzamer dan Verstappen.

De derde training duurde maar een klein half uur. Door een zware regenbui was het stratencircuit Marina Bay veel te nat om veilig over het asfalt te rijden. Pas toen de regen was opgehouden en de baan kon opdrogen, mochten de coureurs naar buiten. Op de zogeheten intermediate banden hadden de coureurs nog net genoeg grip om rondjes te rijden op de overwegend natte baan. Verstappen kwam tot twaalf rondjes.

De regerend wereldkampioen heeft op papier zondag al de kans om zijn tweede wereldtitel in de Formule 1 te veroveren. Verstappen moet dan wel winnen en zijn grootste rivaal Leclerc mag niet al te hoog eindigen.

Meer uit Sport

Tennisster Gauff naar finale van graveltoernooi in Rome

ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.

3 uur geleden
Sinner verbreekt met overwinning op Roeblev record Djokovic

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.

6 uur geleden
Tennisser Darderi na nachtpartij naar halve finale in Rome

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.

11 uur geleden
Spanjaard Arrieta wint vijfde rit Giro, Eulálio pakt roze trui

POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.

1 dag geleden
Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

1 dag geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

2 dagen geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

2 dagen geleden