Verstappen: absoluut niet naar Ferrari
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft maar eens benadrukt dat hij Red Bull trouw blijft en niet het zitje van Sebastian Vettel bij Ferrari overneemt aan het eind van dit seizoen. "Ik zag wat vragen voorbijkomen of ik naar Ferrari ga, maar ik kan jullie verzekeren dat dat absoluut niet het geval is", zei de Limburgse Formule 1-coureur in een 'vraag en antwoord' op het Instagramaccount van zijn sponsor Puma.
Ferrari maakte dinsdag bekend dat de Duitse viervoudig wereldkampioen Vettel aan het eind van dit seizoen na zes jaar vertrekt bij de Italiaanse renstal. Het leidde meteen tot speculaties over wie het misschien wel meest begeerde zitje in de koningsklasse van de autosport zou overnemen. De Spanjaard Carlos Sainz (McLaren) en de Australiër Daniel Ricciardo (Renault) worden als de grootste kanshebbers gezien.
Verstappen verlengde in januari zijn contract bij Red Bull tot en met 2023. "Het is wat het is. Iemand anders krijgt nu de kans bij Ferrari te rijden, wat natuurlijk een fantastisch team is", aldus de Nederlandse coureur, die erop gokt dat Sainz het stoeltje krijgt.
De Formule 1 moet dit jaar nog beginnen. Door het coronavirus is er nog geen enkele grand prix gereden. Het is de bedoeling dat de raceklasse op 5 juli van start gaat in Oostenrijk.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het NK in Den Haag bereikt. Het als eerste geplaatste duo versloeg Quin Bruins Slot en Bram Zijl met 21-12 21-15.
5 minuten geledenCINCINNATI (ANP) - De Amerikaanse tennisster Jessica Pegula heeft zich geplaatst voor de finale van het toernooi van Cincinnati. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg de Poolse titelverdedigster Iga Świątek met 7-5 4-6 6-4.
3 uur geledenSACRAMENTO (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder heeft in de Ultimate Fighting Championship (UFC) een succesvol debuut gemaakt in de lichtzwaargewichtklasse. De 35-jarige Nederlander was in Sacramento veel te sterk voor Roman Dolidze uit Georgië.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Tadej Pogačar heeft al in de eerste etappe van de Vuelta laten zien waarom hij de torenhoge favoriet voor de eindzege is. De laatste winnaar van de Tour de France was de snelste in een tijdrit over 9,4 kilometer door de straten van Monaco.
16 uur geledenBAKOE (ANP) - De Nederlandse volleybalsters zijn goed aan het EK begonnen. De ploeg van bondscoach Felix Koslowski versloeg in de eerste groepswedstrijd Roemenië met 3-2 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. De setstanden waren 25-21 26-28 25-15 22-25 15-9.
16 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen (28) heeft in Zandvoort ziek in zijn auto gezeten. "Ik heb me weleens beter gevoeld. Ik heb niet heel veel energie. Al denk ik niet dat het veel invloed heeft op mijn prestatie. Ik kijk ernaar uit om te slapen", zei Verstappen na afloop van de kwalificatie in de mixed zone van het circuit, waar hij zondag op de zevende startpositie aan de Formule 1-race begint.
17 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van het wereldkampioenschap in eigen land. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee versloeg ook India (3-1) in het Wagener Stadion in Amstelveen.
18 uur geleden