Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verschoor pakt na inhaalrace punten in Monaco in Formule 2

Verschoor pakt na inhaalrace punten in Monaco in Formule 2

MONACO (ANP) - De Nederlandse autocoureur Richard Verschoor heeft na een knappe inhaalrace punten gepakt in Monaco in de Formule 2. De 20-jarige Verschoor startte de tweede sprintrace van het weekeinde door het prinsdom vanaf de dertiende plaats. Hij kwam als zevende over de finish en pakte zo weer 2 punten voor het klassement.

De Nieuw-Zeelander Liam Lawson schreef de race over 28 rondes op zijn naam. De sprintrace in de Formule 2 werd gereden op een opdrogende baan, na een flinke regenbui. Alle coureurs startten dan ook op regenbanden.

Lawson nam in de vijfde ronde de leiding met een knappe inhaalactie bij de Australiër Oscar Piastri en stond de eerste plaats niet meer af. De 19-jarige Nieuw-Zeelander verkleinde in het kampioenschap zijn achterstand op de Chinese leider Guanyu Zhou, vrijdag winnaar van de eerste sprintrace, tot 11 punten. Verschoor staat op de zesde plaats in het klassement.

Bent Viscaal, de tweede Nederlander in de Formule 2, tikte aan het einde van de race een andere coureur van de baan. Viscaal kon wel verder rijden en eindigde als twaalfde. Later op zaterdag is de hoofdrace over 42 rondes door Monaco.

Meer uit Sport

Schaatser Hollaar wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Louis Hollaar heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Hij finishte na 36,16 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Ties van Seumeren eindigde als tweede (36,19) en Jur Veenje reed de derde tijd (36,83).

44 minuten geleden
Schaatsster Veen wint 500 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Meike Veen heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Ze finishte na 38,88 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Marijke Groenewoud eindigde met een minieme achterstand als tweede (38,88), vlak voor Jade Groenewoud (38,95).

45 minuten geleden
Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Thailand

BURIRAM (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi start vanaf pole in de Grote Prijs van Thailand, de eerste race van het nieuwe seizoen in de MotoGP. Hij zette de beste tijd neer in de kwalificatie op het Chang International Circuit bij Buriram en was sneller dan regerend wereldkampioen Marc Márquez uit Spanje.

2 uur geleden
Verhoeven neemt het op tegen Usyk in strijd om wereldtitel boksen

AMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.

15 uur geleden
Basketballers winnen van Oostenrijk in WK-kwalificatie

WENEN (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben hun derde duel in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Johan Roijakkers versloeg Oostenrijk in Wenen met 81-71. Bij rust stond Oranje al met 40-34 voor.

16 uur geleden
Tennisser Griekspoor bereikt in Dubai zesde finale uit carrière

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor is voor de zesde keer in zijn carrière doorgedrongen tot de finale van een ATP-toernooi. De nummer 25 van de wereldranglijst was in Dubai met 7-5 7-6 (6) te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Andrej Roeblev. De Nederlander blesseerde zich aan het einde van de eerste set, maar kon alsnog doorspelen.

18 uur geleden
Kunstrijders Wories, Danilova en Tsiba naar WK in Praag

PRAAG (ANP) - Schaatsbond KNSB stuurt kunstrijdster Niki Wories en het duo Daria Danilova en Michel Tsiba naar de WK kunstrijden. Dat toernooi vindt van 24 tot en met 29 maart plaats in Praag, Tsjechië.

19 uur geleden