Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verratti keert tegen Wales terug in de basis bij Italië

Verratti keert tegen Wales terug in de basis bij Italië

ROME (ANP) - Marco Verratti keert zondag in de laatste groepswedstrijd op het EK, tegen Wales, terug in het Italiaanse elftal. De middenvelder van Paris Saint-Germain miste de eerste twee duels op de Europese eindronde vanwege een knieblessure. "Marco moet ritme opdoen en spelen. Na heel wat dagen meetrainen is hij fit", zei bondscoach Roberto Mancini. "We gaan kijken hoe hij zich na de eerste helft voelt, of hij dan door kan gaan."

Zonder Verratti won Italië in Rome met 3-0 van zowel Turkije als Zwitserland. Inzet van het duel met Wales is de eerste plaats in groep A. Wales heeft 4 punten na een gelijkspel tegen Zwitserland (1-1) en winst op Turkije (2-0). De groepswinnaar gaat naar Londen voor het duel uit de achtste finales met het land dat als tweede eindigt in poule C, de groep van Oranje. De nummer 2 speelt volgende week zaterdag in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam tegen de nummer 2 van groep B.

"Het maakt ons niet uit of we naar Londen of Amsterdam gaan. We spelen altijd om te winnen", zegt Mancini, die wat dat betreft mikt op een reis naar Londen. De bondscoach liet doorschemeren heel wat wijzigingen te gaan doorvoeren in zijn ploeg. "We hebben 26 spelers van gelijkwaardig niveau. We gaan onze derde wedstrijd op rij in tien dagen tijd spelen in een temperatuur van 32 graden Celsius. Dan heb je frisse spelers nodig."

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

36 minuten geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

37 minuten geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

1 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

1 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

1 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

2 uur geleden