Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verratti keert tegen Wales terug in de basis bij Italië

Verratti keert tegen Wales terug in de basis bij Italië

ROME (ANP) - Marco Verratti keert zondag in de laatste groepswedstrijd op het EK, tegen Wales, terug in het Italiaanse elftal. De middenvelder van Paris Saint-Germain miste de eerste twee duels op de Europese eindronde vanwege een knieblessure. "Marco moet ritme opdoen en spelen. Na heel wat dagen meetrainen is hij fit", zei bondscoach Roberto Mancini. "We gaan kijken hoe hij zich na de eerste helft voelt, of hij dan door kan gaan."

Zonder Verratti won Italië in Rome met 3-0 van zowel Turkije als Zwitserland. Inzet van het duel met Wales is de eerste plaats in groep A. Wales heeft 4 punten na een gelijkspel tegen Zwitserland (1-1) en winst op Turkije (2-0). De groepswinnaar gaat naar Londen voor het duel uit de achtste finales met het land dat als tweede eindigt in poule C, de groep van Oranje. De nummer 2 speelt volgende week zaterdag in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam tegen de nummer 2 van groep B.

"Het maakt ons niet uit of we naar Londen of Amsterdam gaan. We spelen altijd om te winnen", zegt Mancini, die wat dat betreft mikt op een reis naar Londen. De bondscoach liet doorschemeren heel wat wijzigingen te gaan doorvoeren in zijn ploeg. "We hebben 26 spelers van gelijkwaardig niveau. We gaan onze derde wedstrijd op rij in tien dagen tijd spelen in een temperatuur van 32 graden Celsius. Dan heb je frisse spelers nodig."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

1 uur geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

1 uur geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

2 uur geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

2 uur geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

2 uur geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

2 uur geleden
Feyenoord verliest ook van NEC (2-4) en ziet PSV verder uitlopen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.

2 uur geleden