Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veroordeelde Alves komt vrij na betalen borg van 1 miljoen euro

Veroordeelde Alves komt vrij na betalen borg van 1 miljoen euro

BARCELONA (ANP/AFP) - De veroordeelde oud-voetballer Dani Alves mag de gevangenis verlaten. De voormalige international van Brazilië en ex-verdediger van FC Barcelona heeft de vereiste borgsom van 1 miljoen euro betaald, bevestigde de rechtbank van Barcelona.

De 40-jarige Braziliaan is in februari veroordeeld tot 4,5 jaar gevangenisstraf voor verkrachting van een vrouw in een nachtclub in Barcelona op oudjaarsdag 2022. Hij is in beroep gegaan tegen die straf en verbleef tot dusver in voorarrest. Alves mag dankzij het betalen van de borg in vrijheid de behandeling van het hoger beroep afwachten.

"Wij informeren u hierbij dat de aanbetaling van de borgtocht van Daniel Alves is geregistreerd op de rekeningen van de 21e sectie van het Hof van Barcelona", aldus een verklaring van de rechtbank.

Er zijn nadere voorwaarden. Alves moet zowel zijn Spaanse als Braziliaanse paspoort inleveren, zodat hij Spanje niet kan verlaten. Ook wordt hij verplicht zich wekelijks te melden bij de rechtbank. Alves mag daarnaast niet in de buurt van het slachtoffer komen of haar benaderen.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

7 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

7 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

8 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

11 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

11 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

14 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

14 uur geleden