Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Veroordeelde Alves komt vrij na betalen borg van 1 miljoen euro

Veroordeelde Alves komt vrij na betalen borg van 1 miljoen euro

BARCELONA (ANP/AFP) - De veroordeelde oud-voetballer Dani Alves mag de gevangenis verlaten. De voormalige international van Brazilië en ex-verdediger van FC Barcelona heeft de vereiste borgsom van 1 miljoen euro betaald, bevestigde de rechtbank van Barcelona.

De 40-jarige Braziliaan is in februari veroordeeld tot 4,5 jaar gevangenisstraf voor verkrachting van een vrouw in een nachtclub in Barcelona op oudjaarsdag 2022. Hij is in beroep gegaan tegen die straf en verbleef tot dusver in voorarrest. Alves mag dankzij het betalen van de borg in vrijheid de behandeling van het hoger beroep afwachten.

"Wij informeren u hierbij dat de aanbetaling van de borgtocht van Daniel Alves is geregistreerd op de rekeningen van de 21e sectie van het Hof van Barcelona", aldus een verklaring van de rechtbank.

Er zijn nadere voorwaarden. Alves moet zowel zijn Spaanse als Braziliaanse paspoort inleveren, zodat hij Spanje niet kan verlaten. Ook wordt hij verplicht zich wekelijks te melden bij de rechtbank. Alves mag daarnaast niet in de buurt van het slachtoffer komen of haar benaderen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

1 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

1 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

2 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

2 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

2 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

6 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

10 uur geleden