
Vermoeide en gefrustreerde Williams verliest in New York
NEW YORK (ANP/RTR) - Tennisdiva Serena Williams lijkt niet helemaal klaar voor de US Open, die maandag in New York begint. De 38-jarige Amerikaanse tennisster strandde in het toernooi van Cincinnati, dat vanwege de coronacrisis in New York wordt gehouden, al in de derde ronde. De als dertiende geplaatste Griekse Maria Sakkari zegevierde na 2 uur en 17 minuten in drie sets: 5-7 7-6 (5) 6-1.
Williams maakte op Flushing Meadows een vermoeide en soms wat gefrustreerde indruk. De 23-voudige grandslamkampioene gooide uit boosheid over haar eigen fouten met haar racket en zocht de confrontatie met de scheidsrechter nadat ze was aangesproken op traag spel. Het beslissende punt van Sakkari bekeek Williams van een afstandje zonder verder nog een poging te doen tot verweer.
In de tweede ronde had Arantxa Rus de tweevoudige kampioene van Cincinnati al tot het uiterste gedwongen. De strijdvaardige Nederlandse capituleerde pas na 2 uur en 48 minuten. Voor Williams was dat haar langste tennispartij in acht jaar.
Nieuw
"Het is moeilijk om positief te blijven als je zo speelt als ik hier nu doe", lichtte Williams haar huidige gemoedstoestand in New York toe. "Ik ben niet gewend om zulke lange duels te tennissen. Het is nieuw voor me."
Sakkari speelt in de kwartfinales tegen de Britse Johanna Konta.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor neemt het in de eerste ronde van de US Open op tegen de Fransman Adrian Mannarino. Botic van de Zandschulp kent een lastige loting met de als elfde geplaatste Deen Holger Rune als eerste tegenstander.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Jonas Vingegaard verwacht dat hij in de strijd om de eindzege van de Vuelta moet afrekenen met de Portugees João Almeida en de Spanjaard Juan Ayuso van UAE Team Emirates. "Zij hebben een sterk team en twee rijders die ze kunnen uitspelen", zei de Deen van Visma - Lease a Bike tijdens een persmoment voor de wielerronde die zaterdag start in het Italiaanse Turijn.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Er staan dit jaar vijftien Nederlandse wielrenners aan de start van de Vuelta. De Ronde van Spanje begint op zaterdag in het Italiaanse Turijn en eindigt op 14 september in de Spaanse hoofdstad Madrid.
8 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Coach Darren Cahill denkt dat tennisser Jannik Sinner op tijd fit is om zijn titel op de US Open te verdedigen. De 24-jarige nummer 1 van de wereld moest maandag door ziekte opgeven in de finale van het toernooi van Cincinnati. De Italiaan meldde zich vervolgens af voor het gemengd dubbel van het laatste grandslamtoernooi van het jaar, dat een dag later op het programma stond.
12 uur geledenWINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft voor de tweede keer de kwartfinales gehaald van het tennistoernooi van Winston-Salem. De 29-jarige Nederlander verloor tegen de Argentijnse oud-winnaar Sebastián Báez de eerste set nog kansloos, maar herstelde zich: 0-6 6-1 6-4.
13 uur geledenNEW YORK (ANP) - Dubbelspecialisten Sara Errani en Andrea Vavassori hebben in de nieuwe opzet van het gemengd dubbelspel op de US Open hun titel met succes verdedigd. De Italianen versloegen in de finale van het showformat in New York enkelspeltoppers Iga Swiatek en Casper Ruud in drie sets: 6-3 5-7 10-6.
14 uur geledenLAUSANNE (ANP) - Nadine Visser heeft haar topvorm onderstreept met een overtuigende zege op de 100 meter horden in de Diamond League van Lausanne in Zwitserland. De 30-jarige Nederlandse atlete trok zich niets aan van de regen en won een vlekkeloze race in 12,45. Ze versloeg vrijwel de complete wereldtop. De Amerikaanse olympisch kampioene Masai Russell finishte als tweede in 12,53, de Zwitserse Ditaji Kambundji eindigde als derde in 12,54. De Nigeriaanse wereldrecordhoudster Tobi Amusan werd vijfde in 12,82.
1 dag geleden