Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vermiste vrouw uit Reuver dood gevonden, partner aangehouden

Vermiste vrouw uit Reuver dood gevonden, partner aangehouden

REUVER (ANP) - Een 35-jarige vrouw uit Reuver (Limburg) die sinds juni van dit jaar vermist was, is gevonden in Duitsland. In verband met de vermissing van de vrouw, Sawsan Mhamdi, is woensdagochtend een man aangehouden. Het gaat om de partner van de vrouw, die ervan wordt verdacht mogelijk betrokken te zijn bij de vermissing, meldt de politie.

De Nederlandse politie kreeg woensdag een melding van de Duitse politie binnen dat bij een viaduct in de gemeente Mainz-Bingen het lichaam van een vrouw was aangetroffen. Dat gebeurde al op 15 juni van dit jaar, zo blijkt uit een persbericht van de Duitse politie. Lange tijd was niet bekend wie de vrouw was en in Duitsland werd een uitgebreid onderzoek gestart om haar identiteit vast te stellen. Uiteindelijk kon op basis van forensisch technisch onderzoek worden vastgesteld dat het om de vrouw uit Limburg gaat.

Of en op welke manier de aangehouden verdachte een rol speelde bij de vermissing, is volgens de politie nog niet duidelijk. "Op dit moment zijn er diverse scenario's en richtingen die verder onderzocht en bekeken (moeten) worden", staat in een verklaring. De vrouw werd op 19 juni als vermist opgegeven. Sindsdien is door de politie onderzoek gedaan in deze zaak.

Meer uit Binnenland

Boeren aangekomen bij provinciehuis in Assen

ASSEN (ANP) - Honderden boeren hebben zich woensdagmiddag rond 15.30 uur verzameld in de buurt van het Drentse provinciehuis in Assen, ziet een ANP-verslaggever. Ze zullen daar worden ontvangen door Agnes Mulder, commissaris van de Koning in de provincie Drenthe. Dat laat een woordvoerder ter plaatse weten. Ook gedeputeerde Henk Emmens zal de boeren toespreken.

18 minuten geleden
Misselijke Van der Weijden wil donderdag zwemactie vervolgen

WAALWIJK (ANP) - Maarten van der Weijden heeft de derde zwemdag van zijn 22-stedentocht moeten uitstellen door misselijkheid en buikklachten. Hij werd misselijk wakker en moest overgeven, vertelt hij in een video op Instagram. Inmiddels gaat het beter, maar zijn lichaamstemperatuur stijgt nog. Hij hoopt donderdag genoeg aangesterkt te zijn om weer het water in te gaan.

21 minuten geleden
Politie krijgt ruim 500 tips in zoektocht naar 'Lucky'

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft inmiddels ruim vijfhonderd tips ontvangen in de zoektocht naar de identiteit van 'Lucky'. De man werd op 10 mei 2023 op straat in Amsterdam getroffen door een hersenbloeding of -infarct en kan sindsdien niet meer communiceren. Hij verblijft op dit moment in een verzorgingscentrum in Amsterdam Zuidoost. Maandag verspreidde de politie beelden van hem.

23 minuten geleden
Noordzee nog nooit zo warm, en volgens KNMI is dat niet voorbij

DE BILT (ANP) - Het water van de Noordzee was afgelopen weekeinde gemiddeld 21,5 graden. De watertemperaturen worden sinds 1984 bijgehouden en niet eerder was de zee zo warm. Dat komt volgens het KNMI door klimaatverandering en door een hogedrukgebied met veel zon en weinig wind.

1 uur geleden
ZLTO overlegt voorlopig niet meer met provincie Noord-Brabant

DEN BOSCH (ANP) - Landbouworganisatie ZLTO overlegt voorlopig niet meer met de provincie Noord-Brabant over plannen voor het landelijk gebied. Het vertrouwen van ZLTO in de provincie heeft "een flinke knauw" gekregen nadat Noord-Brabant aankondigde dat het de vergunning van vijf pluimveebedrijven zou gaan intrekken.

2 uur geleden
Politie Oost-Nederland grijpt in als trekkers op snelwegen rijden

NIJMEGEN (ANP) - De politie zal in Oost-Nederland in principe ingrijpen als boeren met trekkers de snelweg opgaan. Hetzelfde geldt als andere demonstranten of activisten de snelweg gebruiken als demonstratielocatie, laat burgemeester Hubert Bruls van Nijmegen weten in een gezamenlijke verklaring met de politie Oost-Nederland en het Openbaar Ministerie.

2 uur geleden
Zeven jongeren aangehouden na onrust door conflict in wijk Arnhem

ARNHEM (ANP) - De politie heeft dinsdagavond zeven jongeren aangehouden die met gezichtsbedekking vuurwerk afstaken in de Arnhemse wijk Geitenkamp. In de volkswijk is het sinds eind vorige week onrustig door een conflict, bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Gelderland.

4 uur geleden