Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vermiste man uit Apeldoorn in goede gezondheid gevonden

Vermiste man uit Apeldoorn in goede gezondheid gevonden

DELDEN (ANP) - De man die op 18 augustus vermist raakte in Apeldoorn, is maandag in "goede gezondheid" in het Overijsselse Delden aangetroffen. De politie meldt dat een oplettende burger de vermiste man herkende en hem vervolgens aansprak. Toen de vermiste man zijn naam doorgaf, heeft de burger de politie gebeld. "De man is meegenomen naar het bureau en zal met zijn familie herenigd worden."

Er is nog veel onduidelijk over de vermissing, maar in verband met privacy kan niet veel meer informatie gedeeld worden. Delden ligt ongeveer 70 kilometer van Apeldoorn. "We zijn blij dat er een eind is gekomen aan de zoektocht, en dat hij levend is teruggevonden", aldus de politie.

De 33-jarige woonde sinds kort in Apeldoorn en heeft een verstandelijke beperking. Ook werd al bekendgemaakt dat hij dringend medicijnen nodig had. Hij verdween vanuit een Apeldoornse zorginstelling. De politie zei eerder dat de situatie met de dag zorgelijker werd. In de zoektochten die plaatsvonden werden onder meer drones, speurhonden en het Veteranen Search Team ingeschakeld.

De familie laat via een woordvoerder van de organisatie Namens de Familie weten dat ze erg opgelucht zijn dat de man is teruggevonden na tien dagen. Ze noemen het een "wonder" en bedanken ook iedereen die heeft meegeholpen in de zoektochten.

Meer uit Binnenland

Concerten Ye in Arnhem kunnen doorgaan, rapper mag blijven

AMSTERDAM (ANP) - De concerten van de Amerikaanse rapper Ye in GelreDome in Arnhem komende zaterdag en maandag mogen doorgaan. Dat is de uitkomst van een kort geding in de rechtbank in Amsterdam dat het Centraal Joods Overleg (CJO) had aangespannen. De voorzieningenrechter ziet op dit moment geen concrete aanwijzingen dat de komst van Ye, ook wel Kanye West, een gevaar is voor de openbare orde.

6 uur geleden
AOb: examenuitslag van meer dan 56.000 vmbo-leerlingen dag later

DEN HAAG (ANP) - Meer dan 56.000 vmbo-leerlingen moeten door een technische fout een dag langer wachten op de uitslag van het praktijkdeel van hun examen. Dat is "onwijs vervelend" voor de leerlingen en zorgt voor extra werk voor docenten, zegt bestuurder Kim van Strien van de Algemene Onderwijsbond (AOb).

9 uur geleden
Ye al voor kort geding over inreisverbod in Nederland gearriveerd

AMSTERDAM (ANP) - Rapper Ye, ook bekend als Kanye West, is voor de behandeling van het kort geding over zijn mogelijke inreisverbod al naar Nederland gekomen. Dat bevestigt Anis Boumanjal, de advocaat van de organisator van zijn aankomende concerten in Arnhem. Het kort geding wordt woensdagmiddag behandeld in de rechtbank van Amsterdam.

10 uur geleden
Arib hamert op belang waarheidsvinding in corona-enquête

DEN HAAG (ANP) - Oud-Kamervoorzitter Khadija Arib vreest dat de parlementaire enquête corona, waarin zij als getuige is opgeroepen, te veel draait om vooruitkijken en lessen leren voor de toekomst. "Prima, maar ik mis de nadruk op waarheidsvinding, op verantwoording afleggen", zei zij aan het einde van haar openbare verhoor.

11 uur geleden
College Rechten van de Mens: ON! discrimineerde met vacaturetekst

UTRECHT (ANP) - Volgens het College voor de Rechten van de Mens heeft omroepvereniging Ongehoord Nederland (ON!) zich schuldig gemaakt aan discriminatie. Dat oordeelde het onafhankelijke mensenrechteninstituut woensdag naar aanleiding van een vacaturetekst die de omroep in 2024 plaatste.

12 uur geleden
Iraans regime nog 'stevig' in het zadel, aldus minister Berendsen

DEN HAAG (ANP) - Ondanks de aanvallen van de Verenigde Staten en Israël zit het Iraanse regime nog "stevig" in het zadel. Dat zei minister Tom Berendsen (Buitenlandse Zaken, CDA) woensdag in een Kamerdebat over de situatie in Iran. Er is verder "geen enkele aanwijzing" dat het bewind een gematigdere koers gaat varen.

12 uur geleden
Berendsen: deel ambassadepersoneel binnenkort terug naar Iran

DEN HAAG (ANP) - Minister Tom Berendsen (Buitenlandse Zaken, CDA) hoopt dat een deel van het ambassadepersoneel "binnenkort" terug kan gaan naar de Iraanse hoofdstad Teheran. De Nederlandse ambassademedewerkers werden begin maart tijdelijk verplaatst naar de Azerbeidzjaanse hoofdstad Bakoe.

12 uur geleden