Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vermakelijk gelijkspel Go Ahead Eagles en NEC Nijmegen

Vermakelijk gelijkspel Go Ahead Eagles en NEC Nijmegen

DEVENTER (ANP) - Een enerverend duel tussen Go Ahead Eagles en NEC is in een 2-2-gelijkspel geëindigd. De bezoekers kwamen twee keer op voorsprong in De Adelaarshorst, maar Go Ahead wist beide keren terug te komen. In de stand behoudt de ploeg uit Deventer de zesde plek, NEC is de nummer zeven.

Go Ahead dacht in blessuretijd van de eerste helft op voorsprong te komen, maar het doelpunt van Victor Edvardsen telde niet omdat er buitenspel was geconstateerd. Kort daarna, in de vijfde minuut van de extra tijd, maakte NEC wel een geldige goal. Scheidsrechter Ingmar Oostrom legde de bal op de stip na een overtreding op Kodai Sano binnen de 16 meter. Magnus Mattsson faalde niet vanaf 11 meter.

Eagles-aanvoerder Bas Kuipers zorgde in de 74e minuut voor de gelijkmaker (1-1). Hij werkte een voorzet van Bobby Adekanye achter NEC-doelman Jasper Cillissen. NEC kwam diep in de tweede helft opnieuw op voorsprong door een goal van nieuwkomer Tjaronn Chery: 1-2. Dat was kort nadat Victor Edvardsen een grote kans voor Go Ahead miste; hij schoot de bal uit een voorzet van Mats Deijl net over. De thuisploeg kreeg vlak voor tijd alsnog een uitgelezen kans op de gelijkmaker, omdat het een strafschop kreeg. Edvardsen schoot dit keer wel raak.

Meer uit Voetbal

Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

12 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

12 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

14 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

15 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

19 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

19 uur geleden