Vermaarde Servische vrijetrappenspecialist Mihajlovic overleden
ROME (ANP) - De Servische oud-voetballer en coach Sinisa Mihajlovic is op 53-jarige leeftijd overleden na een strijd tegen leukemie. Zijn familie bevestigde het overlijden van Mihajlovic, die in zijn actieve carrière als speler vermaard was om zijn vrije trappen.
Hij won als speler met Rode Ster Belgrado in 1991 de Europacup I en kwam 63 keer uit voor het nationale elftal van Joegoslavië. In Italië voetbalde hij voor achtereenvolgens AS Roma, Sampdoria, Lazio en Internazionale. Hij trainde onder meer AC Milan, Torino en Bologna en was kort bondscoach van Servië.
Mihajlovic was in dienst bij Bologna toen hij werd getroffen door leukemie. Hij herstelde na een beenmergtransplantatie en chemokuur, maar hij kreeg dit jaar een terugval. Begin deze week werd hij met een infectie opgenomen in een ziekenhuis. In september werd de Serviër ontslagen als coach bij Bologna.
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
9 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
13 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden