'Verloren' PSV'er Til mist vuur en blijheid bij zichzelf
UTRECHT (ANP) - PSV'er Guus Til heeft in een openhartig interview aangegeven dat hij op dit moment moeite heeft om zichzelf te zijn op het veld. "Ik wil blijheid uitstralen, want zo ben ik, maar op dit moment heb ik dat niet", zei de middenvelder na de gewonnen wedstrijd bij FC Utrecht (2-5), waarin hij twee keer scoorde.
"De laatste tijd heb ik geen vuur meer of zo. Misschien moet ik dat hier niet zeggen", zei Til na afloop bij ESPN. "Ik kan niet eens meer blij zijn na een goal. Ik sta zo neutraal op het veld en ik weet niet hoe dat komt. Ik kan het niet plaatsen. Ik loop er een beetje verloren bij op dit moment."
"Ik maak twee goals en ik kan niet eens juichen op dat moment. Ik wil wel, maar het lukt gewoon niet", aldus de zesvoudig Oranje-international. Til tekende in de Galgenwaard voor de 2-1 van PSV, voordat hij in de blessuretijd met een hard afstandsschot de eindstand op het bord zette. "Dat was meer frustratie en dat wil ik niet. Ik wil blijheid uitstralen, want zo ben ik, maar op dit moment heb ik dat niet."
Trainer Peter Bosz wilde even later niet diep op de situatie van Til ingaan. "Ik heb het gesprek niet gezien, maar ik weet wat daar speelt. Het is echter echt iets van Guus en ik vind dat ik daar niets over moet zeggen", aldus Bosz bij ESPN. Gevraagd of de club praat met Til zei hij dat "dat echt iets is tussen de club en Guus".
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
22 minuten geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
31 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
4 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
7 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
10 uur geleden