'Verloren' PSV'er Til mist vuur en blijheid bij zichzelf
UTRECHT (ANP) - PSV'er Guus Til heeft in een openhartig interview aangegeven dat hij op dit moment moeite heeft om zichzelf te zijn op het veld. "Ik wil blijheid uitstralen, want zo ben ik, maar op dit moment heb ik dat niet", zei de middenvelder na de gewonnen wedstrijd bij FC Utrecht (2-5), waarin hij twee keer scoorde.
"De laatste tijd heb ik geen vuur meer of zo. Misschien moet ik dat hier niet zeggen", zei Til na afloop bij ESPN. "Ik kan niet eens meer blij zijn na een goal. Ik sta zo neutraal op het veld en ik weet niet hoe dat komt. Ik kan het niet plaatsen. Ik loop er een beetje verloren bij op dit moment."
"Ik maak twee goals en ik kan niet eens juichen op dat moment. Ik wil wel, maar het lukt gewoon niet", aldus de zesvoudig Oranje-international. Til tekende in de Galgenwaard voor de 2-1 van PSV, voordat hij in de blessuretijd met een hard afstandsschot de eindstand op het bord zette. "Dat was meer frustratie en dat wil ik niet. Ik wil blijheid uitstralen, want zo ben ik, maar op dit moment heb ik dat niet."
Trainer Peter Bosz wilde even later niet diep op de situatie van Til ingaan. "Ik heb het gesprek niet gezien, maar ik weet wat daar speelt. Het is echter echt iets van Guus en ik vind dat ik daar niets over moet zeggen", aldus Bosz bij ESPN. Gevraagd of de club praat met Til zei hij dat "dat echt iets is tussen de club en Guus".
Meer uit Voetbal
JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.
3 uur geledenBAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.
9 uur geledenSEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.
10 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.
12 uur geledenLISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
1 dag geleden