Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Verloren' PSV'er Til mist vuur en blijheid bij zichzelf

'Verloren' PSV'er Til mist vuur en blijheid bij zichzelf

UTRECHT (ANP) - PSV'er Guus Til heeft in een openhartig interview aangegeven dat hij op dit moment moeite heeft om zichzelf te zijn op het veld. "Ik wil blijheid uitstralen, want zo ben ik, maar op dit moment heb ik dat niet", zei de middenvelder na de gewonnen wedstrijd bij FC Utrecht (2-5), waarin hij twee keer scoorde.

"De laatste tijd heb ik geen vuur meer of zo. Misschien moet ik dat hier niet zeggen", zei Til na afloop bij ESPN. "Ik kan niet eens meer blij zijn na een goal. Ik sta zo neutraal op het veld en ik weet niet hoe dat komt. Ik kan het niet plaatsen. Ik loop er een beetje verloren bij op dit moment."

"Ik maak twee goals en ik kan niet eens juichen op dat moment. Ik wil wel, maar het lukt gewoon niet", aldus de zesvoudig Oranje-international. Til tekende in de Galgenwaard voor de 2-1 van PSV, voordat hij in de blessuretijd met een hard afstandsschot de eindstand op het bord zette. "Dat was meer frustratie en dat wil ik niet. Ik wil blijheid uitstralen, want zo ben ik, maar op dit moment heb ik dat niet."

Trainer Peter Bosz wilde even later niet diep op de situatie van Til ingaan. "Ik heb het gesprek niet gezien, maar ik weet wat daar speelt. Het is echter echt iets van Guus en ik vind dat ik daar niets over moet zeggen", aldus Bosz bij ESPN. Gevraagd of de club praat met Til zei hij dat "dat echt iets is tussen de club en Guus".

Meer uit Voetbal

Merino noemt neutraliseren Messi in WK-finale 'enorme uitdaging'

NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het neutraliseren van Lionel Messi in de finale van het wereldkampioenschap voetbal wordt zondag voor Spanje een "enorme uitdaging". Dat zei middenvelder Mikel Merino vrijdag tijdens een persconferentie.

11 uur geleden
Braziliaan Leonardo voor 20 miljoen euro naar Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Amsterdammers. Ajax betaalt de Saudische club Al-Hilal een transfersom van net onder de 20 miljoen euro, meldt Ajax.

11 uur geleden
Deschamps wil periode als bondscoach afsluiten met overwinning

MIAMI (ANP/DPA) - Frankrijk neemt de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap tegen Engeland serieus. Dat zei Didier Deschamps, die zaterdag in Miami voor het laatst op de bank zit als bondscoach van de Fransen.

12 uur geleden
Trainer Van den Brom denkt dat Hilgers vertrekt bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.

14 uur geleden
Hongaar Szoboszlai tekent nieuw meerjarig contract bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft middenvelder Dominik Szoboszlai langer vastgelegd. De 25-jarige Hongaarse international tekende een nieuw meerjarig contract bij de nummer 5 van Engeland van vorig seizoen.

14 uur geleden
Burgemeester Marcouch over Vitesse: fantastische uitspraak

ARNHEM (ANP) - De beslissing van de Hoge Raad op vrijdag waardoor Vitesse de licentie behoudt om betaald voetbal te kunnen spelen, is een "fantastische uitspraak", zegt Ahmed Marcouch, burgemeester van Arnhem. Marcouch noemt het "een mooie beloning voor de supporters en voor de ondernemers die hun nek hebben uitgestoken."

20 uur geleden
Vitesse: vonnis Hoge Raad geeft extra rust na roerige periode

ARNHEM (ANP) - Vitesse is blij met de juridische zege die de club heeft behaald in de slepende kwestie over de proflicentie van de club. De Hoge Raad verwierp vrijdag in cassatie het beroep van de KNVB en oordeelde daarmee dat het gerechtshof in september 2025 een juiste beslissing nam om de licentie van Vitesse niet in te trekken.

20 uur geleden