Verliezende trainer Jans is onder de indruk van Feyenoord
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans zocht na de nederlaag van zijn FC Utrecht tegen Feyenoord (0-2) niet naar excuses. "We hebben het geprobeerd", zei hij. "Maar Feyenoord was gewoon beter."
FC Utrecht keek de hele week uit naar het thuisduel, maar leed toch de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "We hebben Feyenoord woensdag tegen Benfica gezien en wilden daarom het tempo hoog houden", zei Jans bij ESPN. "We wilden hoog druk zetten om zo het publiek achter ons te krijgen. Maar we kregen nauwelijks kansen, zeker in de eerste helft."
Julián Carranza opende de score al in de twaalfde minuut en Quinten Timber trof doel in de 54e minuut. "Dan wordt er nog een goal van ons afgekeurd", doelde Jans op een treffer van Noah Ohio in de slotfase. "Met zo'n doelpunt kun je misschien weer in de wedstrijd komen. Maar als Feyenoord zo blijft spelen, gaan het dit seizoen niet veel meer verliezen."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
6 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
8 uur geleden