Verliezende trainer Jans is onder de indruk van Feyenoord
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans zocht na de nederlaag van zijn FC Utrecht tegen Feyenoord (0-2) niet naar excuses. "We hebben het geprobeerd", zei hij. "Maar Feyenoord was gewoon beter."
FC Utrecht keek de hele week uit naar het thuisduel, maar leed toch de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "We hebben Feyenoord woensdag tegen Benfica gezien en wilden daarom het tempo hoog houden", zei Jans bij ESPN. "We wilden hoog druk zetten om zo het publiek achter ons te krijgen. Maar we kregen nauwelijks kansen, zeker in de eerste helft."
Julián Carranza opende de score al in de twaalfde minuut en Quinten Timber trof doel in de 54e minuut. "Dan wordt er nog een goal van ons afgekeurd", doelde Jans op een treffer van Noah Ohio in de slotfase. "Met zo'n doelpunt kun je misschien weer in de wedstrijd komen. Maar als Feyenoord zo blijft spelen, gaan het dit seizoen niet veel meer verliezen."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
13 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
13 uur geleden