Verliezend WK-finalist Mbappé hervat training alweer bij PSG
PARIJS (ANP/AFP) - Kylian Mbappé heeft de training bij Paris Saint-Germain alweer hervat. De Fransman keerde drie dagen na de verloren WK-finale en een dag na zijn 24e verjaardag terug op het trainingscomplex en gaat ook weer meetrainen. Het is nog niet duidelijk of de vedette over een week in actie komt in de competitiewedstrijd tegen Strasbourg.
De terugkeer van Mbappé werd pas in januari verwacht. Alle spelers werden geacht minstens tien dagen vrij te nemen na het WK. PSG hervat de Franse competitie volgende week als koploper.
Mbappé verloor zondag met Frankrijk de WK-finale via strafschoppen van Argentinië. De aanvaller verzorgde alle drie de Franse doelpunten en benutte ook zijn strafschop in de penaltyserie. Met acht treffers werd Mbappé topscorer van het toernooi in Qatar. Maandag keerden de onttroonde wereldkampioenen al terug in Parijs waar zij door duizenden fans werden onthaald.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
2 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
15 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
15 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
16 uur geleden