Verliezend WK-finalist Mbappé hervat training alweer bij PSG
PARIJS (ANP/AFP) - Kylian Mbappé heeft de training bij Paris Saint-Germain alweer hervat. De Fransman keerde drie dagen na de verloren WK-finale en een dag na zijn 24e verjaardag terug op het trainingscomplex en gaat ook weer meetrainen. Het is nog niet duidelijk of de vedette over een week in actie komt in de competitiewedstrijd tegen Strasbourg.
De terugkeer van Mbappé werd pas in januari verwacht. Alle spelers werden geacht minstens tien dagen vrij te nemen na het WK. PSG hervat de Franse competitie volgende week als koploper.
Mbappé verloor zondag met Frankrijk de WK-finale via strafschoppen van Argentinië. De aanvaller verzorgde alle drie de Franse doelpunten en benutte ook zijn strafschop in de penaltyserie. Met acht treffers werd Mbappé topscorer van het toernooi in Qatar. Maandag keerden de onttroonde wereldkampioenen al terug in Parijs waar zij door duizenden fans werden onthaald.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
6 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
12 uur geleden