Verlies voor Manchester City, zege voor Ten Hag met ManUnited
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft kampioen Manchester City de derde nederlaag van dit seizoen in de Premier League bezorgd. De club uit Birmingham won met 1-0 dankzij een goal van Leon Bailey in de 74e minuut.
Het was een verdiende zege, want de ploeg van coach Unai Emery was de betere ploeg. Aston Villa verdrong ook Manchester City van de derde plek in de stand en heeft 32 punten, 4 minder dan koploper Arsenal. City, waar international Nathan Aké de hele wedstrijd op de bank bleef, zakte naar de vierde plaats met 30 punten.
Coach Erik ten Hag zal weer wat minder druk voelen na de verdiende zege van zijn Manchester United op Chelsea. Het werd 2-1 op Old Trafford. Scott McTominay opende de score in de eerste helft. Cole Palmer maakte op slag van rust de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen. Het was opnieuw McTominay die in de 69e minuut de 2-1 maakte. Chelsea kreeg in de slotfase nog kansen op de gelijkmaker, maar United hield de voorsprong vast.
De ploeg van Ten Hag klom naar de zesde plaats met 27 punten. Chelsea staat tiende.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.
52 minuten geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
8 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
12 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
1 dag geleden