Verlies voor Manchester City, zege voor Ten Hag met ManUnited
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft kampioen Manchester City de derde nederlaag van dit seizoen in de Premier League bezorgd. De club uit Birmingham won met 1-0 dankzij een goal van Leon Bailey in de 74e minuut.
Het was een verdiende zege, want de ploeg van coach Unai Emery was de betere ploeg. Aston Villa verdrong ook Manchester City van de derde plek in de stand en heeft 32 punten, 4 minder dan koploper Arsenal. City, waar international Nathan Aké de hele wedstrijd op de bank bleef, zakte naar de vierde plaats met 30 punten.
Coach Erik ten Hag zal weer wat minder druk voelen na de verdiende zege van zijn Manchester United op Chelsea. Het werd 2-1 op Old Trafford. Scott McTominay opende de score in de eerste helft. Cole Palmer maakte op slag van rust de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen. Het was opnieuw McTominay die in de 69e minuut de 2-1 maakte. Chelsea kreeg in de slotfase nog kansen op de gelijkmaker, maar United hield de voorsprong vast.
De ploeg van Ten Hag klom naar de zesde plaats met 27 punten. Chelsea staat tiende.
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP) - Spanje heeft zijn laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK voetbal gewonnen van Peru. In de Mexicaanse stad Puebla werd het 3-1 voor de regerend Europees kampioen.
42 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
7 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
8 uur geleden