Verlies voor Manchester City, zege voor Ten Hag met ManUnited
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft kampioen Manchester City de derde nederlaag van dit seizoen in de Premier League bezorgd. De club uit Birmingham won met 1-0 dankzij een goal van Leon Bailey in de 74e minuut.
Het was een verdiende zege, want de ploeg van coach Unai Emery was de betere ploeg. Aston Villa verdrong ook Manchester City van de derde plek in de stand en heeft 32 punten, 4 minder dan koploper Arsenal. City, waar international Nathan Aké de hele wedstrijd op de bank bleef, zakte naar de vierde plaats met 30 punten.
Coach Erik ten Hag zal weer wat minder druk voelen na de verdiende zege van zijn Manchester United op Chelsea. Het werd 2-1 op Old Trafford. Scott McTominay opende de score in de eerste helft. Cole Palmer maakte op slag van rust de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen. Het was opnieuw McTominay die in de 69e minuut de 2-1 maakte. Chelsea kreeg in de slotfase nog kansen op de gelijkmaker, maar United hield de voorsprong vast.
De ploeg van Ten Hag klom naar de zesde plaats met 27 punten. Chelsea staat tiende.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."
15 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Mika Godts baalde van het gelijkspel van Ajax tegen Excelsior (2-2). De linksbuiten schoot de bezoekers met twee doelpunten op voorsprong, maar zag zijn ploeg toch weer in de fout gaan. "Dit is heel frustrerend", zei de Belg bij ESPN. "Dit is ons ook al vaker gebeurd. Er was ruim een uur niets aan de hand en toch gaat het weer fout."
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax blijkt maar niet in staat om twee goede helften te spelen. De club leek op weg naar een simpele uitzege op Excelsior, maar leed toch puntenverlies in Rotterdam (2-2).
39 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.
15 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.
15 uur geleden