Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verlies Ajax tegen Napoli trekt ruim miljoen kijkers

Verlies Ajax tegen Napoli trekt ruim miljoen kijkers

HILVERSUM (ANP) - De nederlaag van Ajax tegen Napoli is woensdagavond op televisie gezien door ruim 1,2 miljoen mensen. Dat blijkt uit de cijfers van de Stichting KijkOnderzoek (SKO). Het is daarmee het op één na best bekeken programma van de avond. Het best bekeken programma was, zoals bijna elke avond, het NOS Journaal van 20.00 uur (ruim 1,4 miljoen mensen).

Eerder verloor Ajax in de Champions League met 1-6 van Napoli. Ook woensdag bleken de Amsterdammers niet opgewassen tegen hun groepsgenoot, het werd 4-2 in het Stadio Diego Armando Maradona in Napels. Het aantal kijkers lag iets lager dan bij de vorige wedstrijd, die door 1,5 miljoen fans werd gezien.

Het gesprek met Spoorloos-presentator Derk Bolt bij Khalid & Sophie staat nog nét in de top 20 van best bekeken programma's. Spoorloos ligt onder vuur na onthullingen van misdaadjournalist Kees van der Spek dat een 'fixer' in Colombia fouten heeft gemaakt. Ruim 542.000 mensen stemden af op het gesprek met Bolt, waarin hij zei dat er altijd fouten mogelijk zijn bij mensenwerk. Bolt zei eerder in NRC dat hij niet op de zaak wilde reageren.

Meer uit Sport

'Heuvelspecialist' Barré naar wielerploeg Visma - Lease a Bike

DEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft de Franse renner Louis Barré aangetrokken. De 25-jarige renner komt over van de Belgische ploeg Intermarché - Wanty en heeft een driejarig contract getekend bij de Nederlandse WorldTour-formatie.

55 minuten geleden
Griekse tennisser Tsitsipas overwoog te stoppen om zware rugpijn

PERTH (ANP/AFP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft serieus overwogen zijn carrière te beëindigen vanwege heftige rugpijn. "Die pijn heeft me zes tot acht maanden achtervolgd. Na de US Open was de schrik het grootst; ik kon twee dagen niet lopen van de pijn", zei de 27-jarige Tsitsipas in aanloop naar de United Cup in het Australische Perth."Ik vroeg me af of ik ooit nog een wedstrijd zonder pijn zou kunnen spelen. Dan ga je nadenken over je toekomst."

1 uur geleden
Bokser Joshua uit ziekenhuis ontslagen na fataal auto-ongeval

LAGOS (ANP/RTR) - De Britse bokser Anthony Joshua is woensdagmiddag ontslagen uit het ziekenhuis in Nigeria. De olympisch kampioen van 2012 was daar opgenomen na een auto-ongeluk waarbij maandag twee van zijn boezemvrienden om het leven kwamen.

10 uur geleden
Selectiecommissie schaatsbond is aan zet over ploeg voor Milaan

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.

1 dag geleden
Darter Van Gerwen verliest in achtste finales WK van Anderson

LONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.

1 dag geleden
Schaatser Snel deze keer definitief naar de Spelen op 1500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.

1 dag geleden
Veldrijdster Pieterse boekt bij afwezigheid Brand eerste zege

DIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.

1 dag geleden