Verlies Ajax tegen Napoli trekt ruim miljoen kijkers
HILVERSUM (ANP) - De nederlaag van Ajax tegen Napoli is woensdagavond op televisie gezien door ruim 1,2 miljoen mensen. Dat blijkt uit de cijfers van de Stichting KijkOnderzoek (SKO). Het is daarmee het op één na best bekeken programma van de avond. Het best bekeken programma was, zoals bijna elke avond, het NOS Journaal van 20.00 uur (ruim 1,4 miljoen mensen).
Eerder verloor Ajax in de Champions League met 1-6 van Napoli. Ook woensdag bleken de Amsterdammers niet opgewassen tegen hun groepsgenoot, het werd 4-2 in het Stadio Diego Armando Maradona in Napels. Het aantal kijkers lag iets lager dan bij de vorige wedstrijd, die door 1,5 miljoen fans werd gezien.
Het gesprek met Spoorloos-presentator Derk Bolt bij Khalid & Sophie staat nog nét in de top 20 van best bekeken programma's. Spoorloos ligt onder vuur na onthullingen van misdaadjournalist Kees van der Spek dat een 'fixer' in Colombia fouten heeft gemaakt. Ruim 542.000 mensen stemden af op het gesprek met Bolt, waarin hij zei dat er altijd fouten mogelijk zijn bij mensenwerk. Bolt zei eerder in NRC dat hij niet op de zaak wilde reageren.
Meer uit Sport
ACAPULCO (ANP/DPA) - Tennisser Alexander Zverev is al in de tweede ronde van het toernooi in het Mexicaanse Acapulco uitgeschakeld. De 28-jarige Duitser verloor van de Serviër Miomir Kecmanovic, die voor het eerst in zijn carrière won van een speler uit de top 5 van de wereld: 3-6 7-6 (3) 6-7 (4). Zverev staat vierde op de wereldranglijst, Kecmanovic is de mondiale nummer 84.
26 minuten geledenLEICESTER (ANP) - Dartster Beau Greaves heeft als eerste vrouw ooit voor een negendarter getekend tijdens een toernooi van de PDC ProTour. De 22-jarige Britse presteerde dit tijdens een wedstrijd in Leicester tegen de Oostenrijker Mensur Suljovic.
14 uur geledenDUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft woensdag de nummer 10 van de wereldranglijst, Alexander Boeblik, verslagen en staat daardoor in de kwartfinales van het tennistoernooi in Dubai. De 29-jarige Nederlander had aan twee sets genoeg om de 28-jarige Kazach uit te schakelen: 6-3 7-6 (4). Griekspoor treft nu Jakub Mensik, de Tsjech die de Australiër Alexei Popyrin versloeg: 6-3 6-2. Mensik schakelde vorige week Jannik Sinner uit op het toernooi van Doha.
14 uur geledenWENEN (ANP) - Paralympische sporters verkeren in grote onzekerheid nu Russen en Belarussen van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC) weer onder hun eigen vlag moeten kunnen deelnemen. Dit leidt ertoe dat Europese landen afzien van het organiseren van toernooien, onder meer omdat er nog altijd sancties gelden tegen de twee landen vanwege de oorlog in Oekraïne. Daarom is het voor grote sporten als para-atletiek en -zwemmen nog onduidelijk of er dit jaar wel een EK plaatsvindt, zegt president Raymon Blondel van het Europees Paralympisch Comité.
20 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielerbond Belgian Cycling is een campagne gestart tegen wangedrag tegen wielrenners. "Moedig aan met je hart, niet met haat. Langs de kant maak jij het verschil. Respecteer de renners, respecteer de koers", is de boodschap van de campagne met de naam #respecttherace. Komend weekend begint het Belgische wielervoorjaar met de Omloop Het Nieuwsblad.
21 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis slaat het NK sprint van komend weekend over en heeft zijn seizoen beëindigd. De winnaar van olympisch brons op de 1500 meter in Milaan had zich in Thialf nog kunnen plaatsen voor het WK sprint van een week later, maar dat ziet hij niet zitten.
23 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.
1 dag geleden