Verlate start Wimbledon wegens regen
LONDEN (ANP) - Wimbledon gaat maandag later van start in verband met slecht weer in Londen. Wegens de regen kon het derde grandslamtoernooi van het jaar niet zoals gepland om 12.00 uur aanvangen.
Het Centre Court en Court 1 op Wimbledon zijn voorzien van een dak. Op de hoofdbaan begint Novak Djokovic om 14.30 uur Nederlandse tijd aan zijn jacht op titelprolongatie. De nummer 1 van de wereld neemt het op tegen de Britse tennisser Jack Draper. Op Court 1 beginnen de wedstrijden om 14.00 uur.
Lesley Pattinama-Kerkhove zou om 12.00 uur beginnen aan haar eersterondepartij tegen Svetlana Koeznetsova. Later op de dag komt ook Arantxa Rus nog in actie in het vrouwentoernooi.
In totaal doen er vijf Nederlanders mee aan het enkelspeltoernooi.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Daniil Medvedev heeft zich op de US Open als eerste tennisser geplaatst voor de vierde ronde. De als zevende geplaatste Rus stond in zijn partij tegen de Fransman Arthur Rinderknech geen set af. Het werd 6-4 6-4 6-4.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Jessica Pegula staat op de US Open in de achtste finales. De als derde geplaatste Amerikaanse tennisster had het moeilijk tegen de Canadese Leylah Fernandez en pakte in de openingsset slechts een game. Pegula trok de partij na ruim twee uur spelen alsnog naar zich toe: 1-6 6-4 6-3.
9 uur geledenLOJA (ANP) - Wout van Aert heeft de dertiende etappe van de Vuelta gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike ontsnapte ruim 3 kilometer voor de finish samen met Valentin Paret-Peintre uit een kopgroep van negen renners en liet de Fransman kansloos in een sprint.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Jessica Schilder (27) heeft haar titel in de Diamond League niet kunnen prolongeren. Ze werd derde in de finale in Brussel. Na het winnen van haar derde opeenvolgende Europese titel vorige maand in Birmingham, moest ze de eindzege in de prestigieuze mondiale wedstrijdserie aan de Amerikaanse Chase Jackson laten. Sarah Mitton uit Canada werd tweede.
10 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is op de US Open doorgedrongen tot de vierde ronde. De als eerste geplaatste Belarussische won in New York met 6-3 6-4 van de Oezbeekse Kamilla Rachimova, de nummer 92 van de wereld.
10 uur geledenMONZA (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Italië de beste tijd neergezet. De 28-jarige Brit van Mercedes was op het Autodromo Nazionale Monza sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari nog de rapste was tijdens de eerste vrije training.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Eythora Thorsdottir (28) kan door slepende blessures niet deelnemen aan de WK in Rotterdam. Dat vertelde ze tijdens een persmoment waarbij ze werd aangekondigd als ambassadeur van het wereldtiteltoernooi.
15 uur geleden