Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verkopen cosmeticaconcern L'Oréal hoger dan voor corona

Verkopen cosmeticaconcern L'Oréal hoger dan voor corona

PARIJS (ANP) - De verkopen van het Franse cosmeticaconcern L'Oréal zijn in de eerste helft van dit jaar gestegen tot een niveau dat hoger ligt dan in 2019, dus voor de uitbraak van het coronavirus. Het bedrijf profiteerde van de heropening van bijvoorbeeld schoonheidssalons en parfumwinkels en het versoepelen van de coronamaatregelen waardoor er weer meer sociale contacten zijn. Daardoor ging vooral in het tweede kwartaal de verkoop hard omhoog.

In de eerste zes maanden van dit jaar steeg de omzet met ruim 16 procent tot 15,2 miljard euro in vergelijking met een jaar eerder. Dat bedrag is hoger dan in dezelfde periode van 2019 in de boeken werd gezet. In het tweede kwartaal sprong de verkoop met bijna 30 procent omhoog.

In alle regio's zag L'Oréal in het afgelopen halfjaar de verkoop van bijvoorbeeld mascara, lipstick, make up, parfum en huid- en haarverzorgingsproducten stijgen. L'Oréal heeft merken als Lancôme, Maybelline New York, Giorgio Armani en Yves Saint Laurent.

Het bedrijf boekte een winst in de eerste jaarhelft van 2,6 miljard euro, een stijging van 21 procent op jaarbasis.

Meer uit Financieel

FT: president Lagarde waarschijnlijk vroegtijdig weg bij ECB

LONDEN (ANP) - President Christine Lagarde van de Europese Centrale Bank (ECB) gaat haar termijn, die in oktober volgend jaar afloopt, waarschijnlijk niet afmaken. Dat meldt de Britse zakenkrant Financial Times op basis van bronnen bij de centrale bank in Frankfurt. De Française is sinds november 2019 president van de ECB.

28 minuten geleden
Steeds meer jongeren op lichtere motoren stuwen recordverkoop

UTRECHT (ANP) - De verkoop van gebruikte motoren bereikte vorig jaar een recordniveau, mede dankzij de groeiende populariteit van motorrijden onder jongeren. Dit zorgt de laatste jaren voor een duidelijke verschuiving naar lichtere motoren, omdat jongeren alleen op deze modellen mogen rijden.

1 uur geleden
ING: vrachtwagenheffing drijft kosten transportbedrijven flink op

AMSTERDAM (ANP) - De vrachtwagenheffing, een kilometerheffing die een groot deel van de bestaande belastingen vervangt, zal dit jaar naar verwachting leiden tot een kostenstijging van meer dan 10 procent en extra financiële druk op Nederlandse transportbedrijven. Ook hogere lonen dragen bij aan de stijgende kosten, meldt ING in een sectorrapport.

1 uur geleden
Zichtbaar verduurzaamde huizen leveren meer op bij verkoop

APELDOORN (ANP) - Wie zijn huis verduurzaamt, krijgt gemiddeld een hogere verkoopprijs wanneer hij zijn woning verkoopt. Maar daarbij is het wel belangrijk dat de verduurzaming duidelijk zichtbaar is voor huizenkopers. Denk dan aan een beter energielabel of zonnepanelen, stellen deskundigen van het Kadaster woensdag na onderzoek.

1 uur geleden
Wall Street sluit eerste dag van kortere handelsweek licht hoger

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag licht hoger gesloten. Beleggers op Wall Street deden het rustiger aan, na de flinke koersverliezen op donderdag en de kleine uitslagen op vrijdag.

9 uur geleden
Bronnen: VK wil verzet Nederland tegen strenge handelsplannen EU

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Het Verenigd Koninkrijk benadert meerdere EU-landen, waaronder Nederland, om zich te verzetten tegen strenge handelsvoorstellen die het VK kunnen uitsluiten van deelname aan openbare aanbestedingen. Dit melden ingewijden aan persbureau Bloomberg.

10 uur geleden
Vattenfall verkoopt Franse activiteiten aan Franse branchegenoot

STOCKHOLM (ANP) - Energieleverancier Vattenfall verkoopt zijn activiteiten in Frankrijk aan de Franse elektriciteits- en gasleverancier Alterna énergie. Vattenfall meldt een overeenkomst te hebben gesloten om de elektriciteits- en gasverkopen over te dragen aan zijn Franse branchegenoot.

13 uur geleden