Verhuurde Nainggolan kost Inter weer punten
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse titel weer punten verspeeld. Voor de derde keer op rij speelde de ploeg van trainer Antonio Conte met 1-1 gelijk, dit keer tegen Cagliari. Uitgerekend de door Inter verhuurde Radja Nainggolan schoot in de slotfase de gelijkmaker binnen in Milaan.
Inter liet de afgelopen weken ook al punten liggen tegen Atalanta en bij Lecce. In het bekertoernooi won de zwart-blauwe formatie tussendoor met 4-1 van Cagliari, maar voor de competitie kon Inter zondag niet winnen van de ploeg van het eiland Sardinië.
Lautaro Martinez kopte na bijna een half uur spelen op aangeven van de Engelse debutant Ashley Young, overgekomen van Manchester United, de 1-0 binnen. Een kwartier voor tijd schoot Nainggolan van buiten het strafschopgebied de 1-1 binnen.
In de blessuretijd werd Martinez met twee gele kaarten van het veld gestuurd. De spelers en stafleden van Inter waren na het laatste fluitsignaal woedend op de arbiter.
Meer uit Voetbal
GLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."
4 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.
8 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
8 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
18 uur geleden