Verhuurde Nainggolan kost Inter weer punten
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse titel weer punten verspeeld. Voor de derde keer op rij speelde de ploeg van trainer Antonio Conte met 1-1 gelijk, dit keer tegen Cagliari. Uitgerekend de door Inter verhuurde Radja Nainggolan schoot in de slotfase de gelijkmaker binnen in Milaan.
Inter liet de afgelopen weken ook al punten liggen tegen Atalanta en bij Lecce. In het bekertoernooi won de zwart-blauwe formatie tussendoor met 4-1 van Cagliari, maar voor de competitie kon Inter zondag niet winnen van de ploeg van het eiland Sardinië.
Lautaro Martinez kopte na bijna een half uur spelen op aangeven van de Engelse debutant Ashley Young, overgekomen van Manchester United, de 1-0 binnen. Een kwartier voor tijd schoot Nainggolan van buiten het strafschopgebied de 1-1 binnen.
In de blessuretijd werd Martinez met twee gele kaarten van het veld gestuurd. De spelers en stafleden van Inter waren na het laatste fluitsignaal woedend op de arbiter.
Meer uit Voetbal
HERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.
33 minuten geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-baas Gianni Infantino heeft voetbalvedette Cristiano Ronaldo bedankt voor zijn wedstrijden in het Portugese elftal. "Hij heeft generaties geïnspireerd, miljoenen fans verenigd en de hoop en trots van Portugal naar de grootste podia gebracht", prijst de voorzitter van de wereldvoetbalbond de 41-jarige voetballer, die eerder donderdag aankondigde te stoppen bij het nationale elftal.
53 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zijn tweede overwinning behaald in het hoofdtoernooi van de Europa League. De ploeg van trainer Dick Schreuder won in het eigen Goffertstadion met 3-1 van Omonia Nicosia uit Cyprus na twee treffers van Bryan Linssen en een van Clement Bischoff.
54 minuten geledenHERNING (ANP) - Het vuurwerk dat voor aanvang van de wedstrijd tussen FC Midtjylland en Ajax vanaf de tribunes werd afgestoken, was afkomstig uit het vak met meegereisde supporters van Ajax. Dat is te zien op beelden op sociale media.
1 uur geledenHERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
7 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
8 uur geleden