Verhuurde Nainggolan kost Inter weer punten
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse titel weer punten verspeeld. Voor de derde keer op rij speelde de ploeg van trainer Antonio Conte met 1-1 gelijk, dit keer tegen Cagliari. Uitgerekend de door Inter verhuurde Radja Nainggolan schoot in de slotfase de gelijkmaker binnen in Milaan.
Inter liet de afgelopen weken ook al punten liggen tegen Atalanta en bij Lecce. In het bekertoernooi won de zwart-blauwe formatie tussendoor met 4-1 van Cagliari, maar voor de competitie kon Inter zondag niet winnen van de ploeg van het eiland Sardinië.
Lautaro Martinez kopte na bijna een half uur spelen op aangeven van de Engelse debutant Ashley Young, overgekomen van Manchester United, de 1-0 binnen. Een kwartier voor tijd schoot Nainggolan van buiten het strafschopgebied de 1-1 binnen.
In de blessuretijd werd Martinez met twee gele kaarten van het veld gestuurd. De spelers en stafleden van Inter waren na het laatste fluitsignaal woedend op de arbiter.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal heeft aanvoerder Virgil van Dijk opgenomen in zijn eerste selectie. Topscorer aller tijden Memphis Depay is niet opgeroepen. De Spanjaard laat Ruben van Bommel en Gjivai Zechiël debuteren in de selectie.
2 minuten geledenBERLIJN (ANP/AFP) - Vicevoorzitter Hans-Joachim Watzke van de Duitse voetbalbond (DFB) heeft benadrukt dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino moet vertrekken. "Hij moet weg, zonder twijfel", zei de Duitse bestuurder.
14 minuten geledenZEIST (ANP) - Jhon van Beukering heeft van de KNVB een voorlopige schorsing van zestig dagen gekregen vanwege mogelijk wangedrag tijdens de wedstrijd tussen GVVV en IJsselmeervogels (tweede divisie) van zaterdag. Dat bevestigde de KNVB na eerdere berichtgeving door het AD.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - NEC-aanvaller Dušan Tadić keert terug bij de nationale ploeg van Servië. Dat bevestigde de 37-jarige recordinternational na afloop van de verloren wedstrijd van de club uit Nijmegen bij Juventus in de Europa League (5-0). Tadić beëindigde zijn internationale carrière na het EK van 2024.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Feyenoord-supportersgroep De Noordzijde boycot voorlopig als groep de duels van de Rotterdamse club. De groep is boos over de wijze waarop 47 stadionverboden zijn opgelegd door Feyenoord na het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd bij SC Cambuur in augustus. Ook vindt de groep dat er een gebrek aan communicatie is met de club.
2 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Justin Kluivert is opnieuw van waarde geweest voor Bournemouth. De 27-jarige Nederlandse aanvaller opende in de uitwedstrijd in de Europa League tegen Real Sociedad in de elfde minuut de score. Bournemouth won het duel met 2-1.
12 uur geledenTURIJN (ANP) - NEC heeft weinig plezier beleefd aan de start van het hoofdtoernooi van de Europa League. De Nijmegenaren gingen in Turijn kansloos onderuit tegen Juventus: 5-0. Bij rust was de stand al 3-0 voor de nummer 6 uit de Italiaanse voetbalcompetitie van vorig seizoen. NEC eindigde zelf als derde in de Eredivisie.
13 uur geleden