Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verhuurde Nainggolan kost Inter weer punten

Verhuurde Nainggolan kost Inter weer punten

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse titel weer punten verspeeld. Voor de derde keer op rij speelde de ploeg van trainer Antonio Conte met 1-1 gelijk, dit keer tegen Cagliari. Uitgerekend de door Inter verhuurde Radja Nainggolan schoot in de slotfase de gelijkmaker binnen in Milaan.

Inter liet de afgelopen weken ook al punten liggen tegen Atalanta en bij Lecce. In het bekertoernooi won de zwart-blauwe formatie tussendoor met 4-1 van Cagliari, maar voor de competitie kon Inter zondag niet winnen van de ploeg van het eiland Sardinië.

Lautaro Martinez kopte na bijna een half uur spelen op aangeven van de Engelse debutant Ashley Young, overgekomen van Manchester United, de 1-0 binnen. Een kwartier voor tijd schoot Nainggolan van buiten het strafschopgebied de 1-1 binnen.

In de blessuretijd werd Martinez met twee gele kaarten van het veld gestuurd. De spelers en stafleden van Inter waren na het laatste fluitsignaal woedend op de arbiter.

Meer uit Voetbal

PSV'er Perišić vertrouwt op goede reeks tegen Afrikaanse landen

PHILADELPHIA (ANP) - Ivan Perišić heeft goede hoop dat Kroatië zich zaterdag op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales plaatst. De 37-jarige aanvaller vertrouwt in de laatste groepswedstrijd tegen Ghana op de goede reeks tegen Afrikaanse landen.

36 minuten geleden
Argentijnse bondscoach spaart WK-topscorer Messi tegen Jordanië

DALLAS (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië geeft Lionel Messi rust. De ster van de regerend wereldkampioen verschijnt zaterdag niet aan de aftrap voor het laatste groepsduel met Jordanië in Dallas.

38 minuten geleden
Noorse coach: sparen van Haaland en Ødegaard logische keuze

FOXBOROUGH (ANP) - Bondscoach Ståle Solbakken van Noorwegen heeft geen spijt dat hij zijn sterspelers Erling Haaland en Martin Ødegaard buiten zijn selectie heeft gelaten voor het laatste groepsduel op het WK met Frankrijk. Zonder het duo en een aantal andere basisspelers verloor zijn ploeg met 4-1 in Foxborough.

39 minuten geleden
Dembélé na hattrick tegen Noren: we moeten gefocust blijven

FOXBOROUGH (ANP) - Ousmane Dembélé benadrukte na zijn hattrick tegen Noorwegen op het wereldkampioenschap voetbal (4-1) dat het Franse elftal niet mag verslappen. "Dit is een uniek en belangrijk moment voor mij. Maar ik vond mijn wedstrijd tegen Senegal of tegen Irak beter. Ik denk dat ik toen een grotere rol had, dus ik geloof dat we gefocust moeten blijven, want er komen nog belangrijke dingen aan", aldus de aanvaller van Paris Saint-Germain.

2 uur geleden
Deschamps sluit zaterdag na uitvaart moeder weer aan bij Fransen

FOXBOROUGH (ANP) - Didier Deschamps sluit op het wereldkampioenschap voetbal zaterdag weer aan bij het Franse elftal. De 57-jarige bondscoach was teruggegaan naar eigen land om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.

2 uur geleden
Senegal mag na ruime zege op Irak hopen op vervolg op WK

TORONTO (ANP) - Senegal heeft met de zege op Irak de kansen levend gehouden voor een vervolg op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De ploeg van bondscoach Pape Thiaw versloeg in Toronto Irak met 5-0 en kan als nummer 3 in Groep I de tweede ronde nog halen. Irak speelde het grootste deel van de wedstrijd met tien man na de rode kaart voor Rebin Sulaka.

4 uur geleden
Dembélé leidt Fransen naar groepswinst op WK met zege op Noren

FOXBOROUGH (ANP) - Frankrijk is mede door een hattrick van Ousmane Dembélé op het WK voetbal door de zege op Noorwegen groepswinnaar geworden. De Fransen wonnen in het Boston Stadium in Foxborough met 4-1 van de Noren, die desondanks als tweede eindigen in de groep.

4 uur geleden