Verheydt en Kishna willen weg bij ADO Den Haag vanwege 'leugens'
DEN HAAG (ANP) - De aanvallers Thomas Verheydt en Ricardo Kishna hebben de clubleiding van ADO Den Haag laten weten dat ze willen vertrekken. De twee toonaangevende spelers uit de selectie van trainer Dirk Kuijt zijn naar eigen zeggen klaar met het beleid. Verheydt en Kishna betichten de directie van het verspreiden van leugens.
"Wij trekken hier onze grens. Liever staand dood dan levend op de knieën", zeggen Verheydt en Kishna tegen Omroep West. "Onder deze omstandigheden willen wij de club verlaten."
ADO liep vorig seizoen net een terugkeer naar de Eredivisie mis. Met oud-international Kuijt als trainer beleeft de ploeg uit Den Haag nu een teleurstellend seizoen. ADO won slechts vier van de vijftien wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie en staat op de zestiende plaats, terwijl promotie naar het hoogste niveau de doelstelling is. Afgelopen week besloot technisch manager Daryl Janmaat al na vijf maanden zijn functie neer te leggen, uit onvrede over de gang van zaken bij ADO.
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
5 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
11 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
12 uur geleden