Verheydt en Kishna willen weg bij ADO Den Haag vanwege 'leugens'
DEN HAAG (ANP) - De aanvallers Thomas Verheydt en Ricardo Kishna hebben de clubleiding van ADO Den Haag laten weten dat ze willen vertrekken. De twee toonaangevende spelers uit de selectie van trainer Dirk Kuijt zijn naar eigen zeggen klaar met het beleid. Verheydt en Kishna betichten de directie van het verspreiden van leugens.
"Wij trekken hier onze grens. Liever staand dood dan levend op de knieën", zeggen Verheydt en Kishna tegen Omroep West. "Onder deze omstandigheden willen wij de club verlaten."
ADO liep vorig seizoen net een terugkeer naar de Eredivisie mis. Met oud-international Kuijt als trainer beleeft de ploeg uit Den Haag nu een teleurstellend seizoen. ADO won slechts vier van de vijftien wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie en staat op de zestiende plaats, terwijl promotie naar het hoogste niveau de doelstelling is. Afgelopen week besloot technisch manager Daryl Janmaat al na vijf maanden zijn functie neer te leggen, uit onvrede over de gang van zaken bij ADO.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
5 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
7 uur geleden