Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verguisde aanvoerder Lam helpt PEC aan punt bij Fortuna

Verguisde aanvoerder Lam helpt PEC aan punt bij Fortuna

SITTARD (ANP) - Thomas Lam heeft zich hersteld van zijn slechte optreden van vorige week tegen FC Twente (5-1). De aanvoerder van PEC Zwolle maakte vrijdag in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de 54e minuut uit een mooie vrije trap gelijk: 2-2. Bij die stand bleef het ook in Limburg.

Lam maakte tegen FC Twente twee grote verdedigende fouten op rij. Queensy Menig en Danilo profiteerden en brachten de Enschedeërs op een voorsprong van 2-0. Trainer John Stegeman haalde de Fin nog voor rust, in de 37e minuut, naar de kant. Toen stond het al 3-0.

Stegeman liet Lam tegen Fortuna gewoon weer beginnen. De thuisploeg kwam al in de 6e minuut op voorsprong. De Zweed Emil Hansson schoot uit een vrij moeilijke hoek raak. Jaroslaw Jach kopte de bal in de 33e minuut achter zijn eigen doelman: 1-1. Kort voor rust kwam Fortuna weer op voorsprong. George Cox schoot van afstand raak.

Na rust scoorde alleen Lam nog. Fortuna wacht nog altijd op de eerste zege. Het elftal van trainer Kevin Hofland heeft na acht wedstrijden 3 punten en is laatste. PEC Zwolle is elfde met 7 punten uit acht duels.

Meer uit Voetbal

Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

52 minuten geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

2 uur geleden
Bayern München officieus kampioen na nederlaag Dortmund

SINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.

4 uur geleden
Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

23 uur geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

1 dag geleden
Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

1 dag geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

1 dag geleden