Verenigde Staten in finale Gold Cup na verlenging langs Mexico
PARADISE (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten hebben de Gold Cup gewonnen. In de finale was het elftal van bondscoach Gregg Berhalter in de verlenging te sterk voor titelverdediger Mexico: 1-0. De treffer viel pas in de 118e minuut en kwam op naam van Miles Robinson.
Twee jaar geleden, tijdens de vorige Gold Cup, ging de finale ook tussen de Verenigde Staten en Mexico. Toen wonnen de Mexicanen met 1-0.
Ajax-middenvelder Edson Álvarez speelde zondag de hele wedstrijd mee bij Mexico. PSV'er Érick Gutiérrez viel in de 76e minuut in.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
57 minuten geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.
57 minuten geledenBENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.
1 uur geledenBORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Sven Kramer en Ireen Wüst hebben zaterdag het TeamNL Huis in Milaan geopend. De twee veelvoudig olympisch schaatskampioenen deden dat door voor Superstudio Più op een grote rode knop te drukken, waarna confetti de lucht in ging.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - NOC*NSF-voorzitter Anneke van Zanen-Nieberg krijgt bij haar bezoek aan Milaan nog meer zin om een deel van de volgende Winterspelen in 2030 naar Nederland te halen. "Ja, dan krijg ik wel de kriebels", vertelt ze in gesprek met het ANP, kort voor de opening van het TeamNL Huis.
5 uur geleden