Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verenigd Koninkrijk laat 40.000 toeschouwers toe bij EK-finale

Verenigd Koninkrijk laat 40.000 toeschouwers toe bij EK-finale

LONDEN (ANP/DPA) - Het Verenigd Koninkrijk laat bij de finale van het EK voetbal op 11 juli op Wembley in Londen minstens 40.000 toeschouwers toe. Dat heeft cultuur- en sportminister Oliver Dowden maandag gezegd. De regel geldt ook voor de halve finales die ook in het stadion in Londen worden gespeeld.

Ook bij de finales van Wimbledon op 10 en 11 juli mogen 15.000 toeschouwers aanwezig zijn. Dat is de maximale capaciteit op het Centre Court. Bij de partijen in de rondes daarvoor mag maximaal de halve capaciteit van het stadion worden benut.

De grote evenementen maken deel uit van een testreeks van de Britse regering, waarmee de overheid informatie over de veiligheid van grote evenementen wil verzamelen. Voor veel andere zaken zijn de coronamaatregelen vanwege de verspreiding van de zogenoemde Delta-variant uit India verlengd tot 19 juli. Door de variant is het besmettingscijfer de laatste weken weer gestegen in Groot-Brittannië.

Meer uit Voetbal

Ajax verhuurt middenvelder Mannsverk aan Sparta Praag

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Sivert Mannsverk aan Sparta Praag. De club uit de Tsjechische hoofdstad huurt de Noorse middenvelder dit seizoen en heeft ook een optie tot koop.

5 uur geleden
Media: PSV bereikt akkoord met Bayern over aankoop Wanner

MÜNCHEN (ANP) - PSV zou een akkoord hebben bereikt met Bayern München over de komst van middenvelder Paul Wanner. Volgens verschillende vooraanstaande Duitse en Nederlandse media betaalt de landskampioen zo'n 15 miljoen euro voor het 19-jarige talent. Daarbij zou Bayern een terugkoopoptie hebben bedongen.

10 uur geleden
AZ zonder geblesseerde Mijnans naar Levski Sofia

ALKMAAR (ANP) - AZ-middenvelder Sven Mijnans mist het uitduel met Levski Sofia uit de voorrondes van de Conference League van donderdag. De 25-jarige voormalig speler van Sparta Rotterdam heeft klachten overgehouden aan het competitieduel met FC Volendam (2-2). AZ heeft verdediger Maxim Dekker wel weer terug na een blessure.

11 uur geleden
PSV mist Veerman tegen FC Groningen door bovenbeenklachten

EINDHOVEN (ANP) - PSV mist middenvelder Joey Veerman zaterdag in het thuisduel met FC Groningen. De 26-jarige Volendammer heeft lichte bovenbeenklachten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen FC Twente en werkt daardoor een individueel programma af.

13 uur geleden
Oranje-international Simons mag bij goed bod weg bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - Oranje-international Xavi Simons mag bij een goed bod vertrekken bij RB Leipzig. Dat zei sportief directeur Marcel Schäfer woensdag in het Duitse tijdschrift Sport Bild. De 22-jarige middenvelder, die nog een contract heeft tot medio 2027, zou in de belangstelling staan van Chelsea.

16 uur geleden
Recordaantal voetbalwedstrijden voor Braziliaanse doelman Fábio

RIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - Doelman Fábio van Fluminense heeft volgens zijn club en Braziliaanse media het record van het grootste aantal officiële wedstrijden verbroken. De 44-jarige keeper kwam in het duel met América de Cali in de Copa Sudamericana voor de 1391e keer in actie.

17 uur geleden
Voetballers kiezen Salah voor derde keer tot speler van het jaar

LONDEN (ANP) - De Professional Footballers' Association heeft aanvaller Mohamed Salah van Liverpool voor de derde keer uitgeroepen tot speler van het jaar in Engeland. Nooit eerder kroonde de spelersvakbond een voetballer drie keer. De 33-jarige Egyptenaar kreeg de prijs eerder in 2018 en 2022. Salah werd met het door Arne Slot getrainde Liverpool kampioen in de Premier League. Hij was goed voor 29 doelpunten en 18 assists.

1 dag geleden