Verder onderzoek naar doodsoorzaak Franse peuter Emile
PARIJS (ANP/DPA) - Hoe de maandenlang vermiste Franse peuter Emile om het leven is gekomen, is nog niet duidelijk. De Franse autoriteiten onderzoeken de zaak verder na de recente vondst van zijn schedeltje. Daarin zijn barstjes en breuken aangetroffen die na de dood van het 2,5 jaar oude jongetje zijn ontstaan. Ook zijn er bijtsporen vastgesteld, waarschijnlijk van een dier. Inmiddels zijn ook zijn T-shirt, schoenen en onderbroek teruggevonden.
De kleren werden, enigszins verspreid, bij een beek op ongeveer 150 meter van de stoffelijke resten ontdekt. De onderzoekers hopen uiteindelijk de doodsoorzaak van de peuter te kunnen vaststellen. Het kan een val zijn, hij kan per ongeluk zijn gedood, maar het kan ook moord zijn, aldus justitie.
De verdwijning van Emile vorig jaar zomer tijdens een vakantie bij zijn grootouders in een Zuid-Frans bergdorpje was groot nieuws.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - De voorraden van de hoogwaardigste Amerikaanse munitie zijn niet op peil, erkent de Amerikaanse president Donald Trump. De legerleiding heeft gewaarschuwd dat de strijd met Iran bemoeilijkt kan worden door onder meer dreigende tekorten aan luchtverdedigingsraketten en precisiemunitie, meldden Amerikaanse media eerder.
5 minuten geledenMOSKOU (ANP/AFP) - Het Kremlin verwacht niet dat er op korte termijn nieuwe onderhandelingen met Oekraïne zullen plaatsvinden in Abu Dhabi, zoals vorige week werd aangekondigd. Door de oorlog in Iran en vergeldingsaanvallen op landen in de regio is volgens Kremlinwoordvoerder Dmitri Peskov een nieuw overleg momenteel moeilijk te plannen.
7 minuten geledenJERUZALEM (ANP) - Israël zegt een nachtelijke aanval te hebben uitgevoerd op een belangrijk complex van het Iraanse regime in Teheran. Daarbij werd een groot aantal bommen afgeworpen, schrijft nieuwssite Times of Israel.
29 minuten geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft het vertrek aangekondigd van niet-essentiële overheidsmedewerkers en hun familieleden in Bahrein, Irak en Jordanië. Dat bevel heeft te maken met veiligheidsrisico's vanwege de oorlog met Iran.
54 minuten geledenTEHERAN (ANP) - De Iraanse Revolutionaire Garde zegt tegen staatspersbureau Tasnim dat de Verenigde Staten "zware verliezen" hebben geleden door de Iraanse aanvallen. In de eerste twee dagen van de oorlog zouden 650 Amerikaanse militairen zijn gedood of verwond.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR/AFP) - Het dodental door de Amerikaans-Israëlische aanvallen op Iran is opgelopen naar 787. Dat meldt hulporganisatie Rode Halve Maan, die spreekt over aanvallen in 153 steden.
1 uur geledenDUQM (ANP/RTR) - Een brandstofopslag in een van de belangrijkste havens van Oman is geraakt door een droneaanval, meldt het Omaanse staatspersbureau. Het is de tweede aanval op de Duqm-haven sinds zaterdag, toen Iran begon met luchtaanvallen op landen in de regio, als reactie op Amerikaanse en Israëlische aanvallen. Volgens het staatspersbureau was de schade in de haven van Duqm beperkt en zijn er geen gewonden.
1 uur geleden