Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdedigster Dijkstra kijkt uit naar duels met Belgische Wullaert

Verdedigster Dijkstra kijkt uit naar duels met Belgische Wullaert

TILBURG (ANP) - Verdedigster Caitlin Dijkstra is in de Nations League een vaste waarde bij de Oranjevrouwen. De door VfL Wolfsburg aan FC Twente verhuurde Dijkstra hoopt dinsdag ook tegen België van meerwaarde te zijn en kijkt uit naar de duels met topspits Tessa Wullaert.

"Ik ben blij dat de bondscoach op dit moment voor mij kiest. Ik zit goed in mijn vel en wil elke keer laten zien wat ik kan, ook tegen België. We zullen veel de bal hebben en moeten efficiënt zijn."

De 24-jarige Dijkstra doelt op het benutten van de kansen, want daar schortte het eind september aan. Toen verloren de Oranjevrouwen in de Nations League verrassend met 2-1 van België.

Olympisch ticket

Dijkstra krijgt dit keer opnieuw te maken met de Belgische vedette Tessa Wullaert, die in Nederland bij Fortuna Sittard speelt. "Ik ken haar natuurlijk van de Nederlandse competitie en weet hoe ze speelt. Tessa is een fantastische voetbalster met heel veel kwaliteiten. Daar zullen we ons tegen moeten wapenen."

Winst op België lijkt genoeg voor de groepswinst en plaatsing voor de finaleronde van de Nations League van eind februari, waar een olympisch ticket kan worden verdiend. Of Engeland, dat net als Nederland op 9 punten staat maar een minder doelsaldo heeft, moet dinsdag flink uithalen bij Schotland. België heeft met 8 punten ook nog een kleine kans. Het duel in Tilburg begint om 20.45 uur.

Meer uit Voetbal

Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

15 minuten geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

24 minuten geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

33 minuten geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

34 minuten geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

1 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

1 uur geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

2 uur geleden