Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdedigster Dijkstra kijkt uit naar duels met Belgische Wullaert

Verdedigster Dijkstra kijkt uit naar duels met Belgische Wullaert

TILBURG (ANP) - Verdedigster Caitlin Dijkstra is in de Nations League een vaste waarde bij de Oranjevrouwen. De door VfL Wolfsburg aan FC Twente verhuurde Dijkstra hoopt dinsdag ook tegen België van meerwaarde te zijn en kijkt uit naar de duels met topspits Tessa Wullaert.

"Ik ben blij dat de bondscoach op dit moment voor mij kiest. Ik zit goed in mijn vel en wil elke keer laten zien wat ik kan, ook tegen België. We zullen veel de bal hebben en moeten efficiënt zijn."

De 24-jarige Dijkstra doelt op het benutten van de kansen, want daar schortte het eind september aan. Toen verloren de Oranjevrouwen in de Nations League verrassend met 2-1 van België.

Olympisch ticket

Dijkstra krijgt dit keer opnieuw te maken met de Belgische vedette Tessa Wullaert, die in Nederland bij Fortuna Sittard speelt. "Ik ken haar natuurlijk van de Nederlandse competitie en weet hoe ze speelt. Tessa is een fantastische voetbalster met heel veel kwaliteiten. Daar zullen we ons tegen moeten wapenen."

Winst op België lijkt genoeg voor de groepswinst en plaatsing voor de finaleronde van de Nations League van eind februari, waar een olympisch ticket kan worden verdiend. Of Engeland, dat net als Nederland op 9 punten staat maar een minder doelsaldo heeft, moet dinsdag flink uithalen bij Schotland. België heeft met 8 punten ook nog een kleine kans. Het duel in Tilburg begint om 20.45 uur.

Meer uit Voetbal

Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

1 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

4 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

4 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

12 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

13 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

15 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

1 dag geleden