Verdedigers Fitz-Jim en Baas van Ajax niet bij Jong Oranje
ZEIST (ANP) - Verdedigers Kian Fitz-Jim en Youri Baas van Ajax hebben zich afgemeld voor de komende duels van Jong Oranje met Jong Mexico en Jong Zweden. Ook voor Anass Salah-Eddine (FC Twente) en Ibrahim Cisokko (Plymouth Argyle FC) komt het tweeluik te vroeg. Bondscoach Michael Reiziger heeft zijn selectie aangevuld met drie spelers van AZ. Maxim Dekker, Denso Kasius en Ernest Poku zijn alsnog opgeroepen.
Jong Oranje oefent komende donderdag tegen Jong Mexico in Almelo. Vier dagen later stuit de ploeg in Nijmegen op Zweden in de EK-kwalificatie. Jong Oranje is na negen overwinningen in de groepsfase al zeker van deelname een de Europese eindronde van volgend jaar in Slowakije.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
12 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
16 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
19 uur geleden