Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdedigers Dumfries, De Vrij en Aké sluiten later aan bij Oranje

Verdedigers Dumfries, De Vrij en Aké sluiten later aan bij Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Stefan de Vrij en Nathan Aké arriveren volgende maand later in het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de finaleronde van de Nations League. De verdedigers spelen op zaterdag 10 juni eerst nog de finale van de Champions League in Istanbul.

Dumfries en De Vrij voetballen voor Internazionale, dat zich dinsdag ten koste van AC Milan voor de eindstrijd plaatste. De op dit moment geblesseerde Aké zag woensdag zijn Manchester City in de halve finale van Real Madrid winnen (4-0).

Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal nodigt de spelers uit de Nederlandse, Duitse en Engelse competities die geen clubverplichtingen meer hebben uit voor een driedaagse trainingsstage die op 5 juni begint.

Finale

De voltallige selectie van Oranje voor de finaleronde van de Nations League verzamelt zich op 10 juni in Zeist. Op die dag spelen City en Inter dus de finale van de Champions League.

De winnaar van de Europese koningsklasse wordt waarschijnlijk op 11 juni gehuldigd. Oranje speelt op 14 juni tegen Kroatië in de halve eindstrijd van de finaleronde van de Nations League. Vier dagen later wacht mogelijk een finale tegen Spanje of Italië.

Meer uit Voetbal

Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

45 minuten geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

2 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

3 uur geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

5 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

6 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

6 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

7 uur geleden