Verdedigers Brenet en Smal nemen afscheid van FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Verdedigers Joshua Brenet en Gijs Smal verlaten FC Twente aan het einde van dit seizoen. Beide spelers hebben een aflopend contract en aangegeven naar een andere club te willen, meldt de Eredivisieclub uit Enschede.
Twente heeft het contract van de Tsjechische middenvelder Michal Sadilek verlengd met een jaar en wil ook graag verder met spits Ricky van Wolfswinkel, wiens contract bij Twente ook afloopt.
Technisch directeur Arnold Bruggink heeft de afgelopen periode gesproken met de spelers die een aflopend contract hebben. Clubs in het betaald voetbal zijn verplicht om spelers met een aflopend contract voor 1 april duidelijkheid te verschaffen over hun toekomst bij de club.
Van Smal was al bekend dat hij uitkijkt naar een andere club. De verdediger zou in beeld zijn bij Feyenoord. Brenet wil ook een stap maken naar een andere club en om die reden legt Twente, de huidige nummer 3 in de Eredivisie, hem geen nieuw contract voor.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Stefan Mitrovic heeft afscheid genomen van Excelsior. De 23-jarige aanvaller uit Servië maakt het seizoen af bij Asteras Tripolis FC uit Griekenland.
29 minuten geledenROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
17 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
21 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
23 uur geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
1 dag geleden