Verdedigers Brenet en Smal nemen afscheid van FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Verdedigers Joshua Brenet en Gijs Smal verlaten FC Twente aan het einde van dit seizoen. Beide spelers hebben een aflopend contract en aangegeven naar een andere club te willen, meldt de Eredivisieclub uit Enschede.
Twente heeft het contract van de Tsjechische middenvelder Michal Sadilek verlengd met een jaar en wil ook graag verder met spits Ricky van Wolfswinkel, wiens contract bij Twente ook afloopt.
Technisch directeur Arnold Bruggink heeft de afgelopen periode gesproken met de spelers die een aflopend contract hebben. Clubs in het betaald voetbal zijn verplicht om spelers met een aflopend contract voor 1 april duidelijkheid te verschaffen over hun toekomst bij de club.
Van Smal was al bekend dat hij uitkijkt naar een andere club. De verdediger zou in beeld zijn bij Feyenoord. Brenet wil ook een stap maken naar een andere club en om die reden legt Twente, de huidige nummer 3 in de Eredivisie, hem geen nieuw contract voor.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
9 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
10 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
10 uur geleden