Verdedigers Brenet en Smal nemen afscheid van FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Verdedigers Joshua Brenet en Gijs Smal verlaten FC Twente aan het einde van dit seizoen. Beide spelers hebben een aflopend contract en aangegeven naar een andere club te willen, meldt de Eredivisieclub uit Enschede.
Twente heeft het contract van de Tsjechische middenvelder Michal Sadilek verlengd met een jaar en wil ook graag verder met spits Ricky van Wolfswinkel, wiens contract bij Twente ook afloopt.
Technisch directeur Arnold Bruggink heeft de afgelopen periode gesproken met de spelers die een aflopend contract hebben. Clubs in het betaald voetbal zijn verplicht om spelers met een aflopend contract voor 1 april duidelijkheid te verschaffen over hun toekomst bij de club.
Van Smal was al bekend dat hij uitkijkt naar een andere club. De verdediger zou in beeld zijn bij Feyenoord. Brenet wil ook een stap maken naar een andere club en om die reden legt Twente, de huidige nummer 3 in de Eredivisie, hem geen nieuw contract voor.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
10 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
19 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden