Verdedigers Brenet en Smal nemen afscheid van FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Verdedigers Joshua Brenet en Gijs Smal verlaten FC Twente aan het einde van dit seizoen. Beide spelers hebben een aflopend contract en aangegeven naar een andere club te willen, meldt de Eredivisieclub uit Enschede.
Twente heeft het contract van de Tsjechische middenvelder Michal Sadilek verlengd met een jaar en wil ook graag verder met spits Ricky van Wolfswinkel, wiens contract bij Twente ook afloopt.
Technisch directeur Arnold Bruggink heeft de afgelopen periode gesproken met de spelers die een aflopend contract hebben. Clubs in het betaald voetbal zijn verplicht om spelers met een aflopend contract voor 1 april duidelijkheid te verschaffen over hun toekomst bij de club.
Van Smal was al bekend dat hij uitkijkt naar een andere club. De verdediger zou in beeld zijn bij Feyenoord. Brenet wil ook een stap maken naar een andere club en om die reden legt Twente, de huidige nummer 3 in de Eredivisie, hem geen nieuw contract voor.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
5 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
5 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
17 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
19 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
19 uur geleden