Verdedigers Brenet en Smal nemen afscheid van FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Verdedigers Joshua Brenet en Gijs Smal verlaten FC Twente aan het einde van dit seizoen. Beide spelers hebben een aflopend contract en aangegeven naar een andere club te willen, meldt de Eredivisieclub uit Enschede.
Twente heeft het contract van de Tsjechische middenvelder Michal Sadilek verlengd met een jaar en wil ook graag verder met spits Ricky van Wolfswinkel, wiens contract bij Twente ook afloopt.
Technisch directeur Arnold Bruggink heeft de afgelopen periode gesproken met de spelers die een aflopend contract hebben. Clubs in het betaald voetbal zijn verplicht om spelers met een aflopend contract voor 1 april duidelijkheid te verschaffen over hun toekomst bij de club.
Van Smal was al bekend dat hij uitkijkt naar een andere club. De verdediger zou in beeld zijn bij Feyenoord. Brenet wil ook een stap maken naar een andere club en om die reden legt Twente, de huidige nummer 3 in de Eredivisie, hem geen nieuw contract voor.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
9 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
12 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
12 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
12 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
13 uur geleden