Verdediger Viergever: we laten onszelf en de fans vallen
BREDA (ANP) - Nick Viergever wist het donderdag, na de zoveelste klap voor PSV dit seizoen, ook even niet meer. "Het is een repeterend verhaal. We laten onszelf en de fans vallen", zei hij na de nederlaag van 2-0 tegen NAC Breda in de achtste finales van het nationale bekertoernooi.
PSV had goede hoop het nieuwe jaar sterk te beginnen. "We hebben in Qatar een uitstekend trainingskamp gehad. We begonnen met frisse energie en frisse moed. Dit is niet hoe je wilt beginnen", aldus Viergever, die in Breda als linkerverdediger speelde.
NAC kwam kort na rust op voorsprong. PSV was daarna niet meer in staat wat terug te doen. "Bij tegenslag sluipt dat er blijkbaar bij ons in. Er gaan te veel dingen fout. Ik dacht dat dat er inmiddels wel uit zou zijn. Dit is zwaar onder ons niveau, het is beschamend."
"We moeten elkaar stimuleren, met elkaar bezig zijn", vervolgde Viergever. "We kunnen zoveel beter. We staan terecht waar we staan. Hoe het nu verder moet? Ik weet het nu ook even niet. We zullen ons weer moeten oprichten."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden