
Verdediger Verdonk vervolgt loopbaan in Portugese competitie
VILA NOVA DE FAMALICAO (ANP) - Verdediger Calvin Verdonk vervolgt zijn loopbaan in Portugal, waar hij gaat spelen voor FC Famalicão. De 23-jarige Verdonk, afkomstig uit de jeugdopleiding van Feyenoord, was transfervrij.
"Ik ben blij om deze stap in mijn carrière te zetten. Het is de eerste buitenlandse ervaring en ik voel dat dit de ideale club is om me verder te ontwikkelen", aldus Verdonk, die voor vier seizoenen heeft getekend.
De afgelopen seizoenen werd Verdonk door Feyenoord verhuurd aan PEC Zwolle, NEC en FC Twente.
FC Famalicão werd afgelopen seizoen zesde in Portugal. Een jaar eerder promoveerde de club naar het hoogste niveau.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Wie Wout Weghorst over het veld zag lopen na het laatste fluitsignaal van het verloren thuisduel met NEC (0-3) kreeg het idee dat Ajax de titelrace met PSV definitief had verloren. De spits had de tranen in zijn ogen staan en bleef maar met zijn hoofd schudden. "Ik had deze dag heel anders voorgesteld", bekende hij later.
5 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft een punt overgehouden aan de topper bij landskampioen Liverpool van coach Arne Slot. Het duel op Anfield eindigde in 2-2. De Londenaren zijn door het gelijkspel nog niet definitief zeker van Champions League voetbal voor volgend seizoen.
6 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne heeft gemengde gevoelens overgehouden aan de ruime uitzege van NEC op Ajax (0-3). "Ik gun de mensen hier alles", zei hij over de supporters van zijn oude club uit Amsterdam. "Maar ik ben ook sportman en wil graag winnen."
7 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Josip Sutalo is is geblesseerd geraakt in de verloren thuiswedstrijd van Ajax tegen NEC (0-3). "Hij was duizelig en voelde zich niet lekker", vertelde trainer Francesco Farioli op een persconferentie. "Hij kon niet verder."
8 minuten geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Vijf dagen na de uitschakeling in de Champions League door Internazionale deed FC Barcelona een forse stap naar de landstitel in Spanje door de enig overgebleven concurrent Real Madrid met 4-3 te verslaan. "We hebben een mooi gat geslagen. Het was heel belangrijk deze wedstrijd te winnen na de uitschakeling in Milaan. De fans zijn dat nu vergeten. En wij ook", sprak sterspeler Lamine Yamal na het duel bij Movistar Plus.
9 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een ruime zege op FC Groningen de kansen van de Groningers op het bereiken van de play-offs voor Europees voetbal een stuk kleiner gemaakt. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 3-0, de eerste thuiszege in de Eredivisie sinds 23 februari.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is het winnen verleerd in de eindfase van de kampioensrace. De koploper ging in de thuiswedstrijd tegen NEC hard onderuit (0-3) en heeft in de laatste drie duels 8 punten ingeleverd.
1 uur geleden