Verdediger Veltman wint met Brighton bij Everton
LONDEN (ANP) - In de Engelse Premier League heeft Brighton & Hove Albion de positie in de middenmoot verstevigd. De ploeg van verdediger Joël Veltman won met 3-2 bij Everton. Voor de bezoekers kwamen Alexis Mac Allister (twee keer) en Dan Burn tot scoren.
Veltman werd na een uur gewisseld. Brighton klom naar de achtste plek. Het teleurstellende Everton neemt de vijftiende plaats in.
Nummer 16 Leeds United won op eigen veld met 3-1 van nummer 18 Burnley. Bij de thuisclub bleef de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville op de bank. Verdediger Erik Pieters mocht bij Burnley evenmin invallen.
Middenmoter Brentford versloeg in eigen stadion Aston Villa met 2-1. De Deen Mads Roerslev maakte in de 83e minuut het winnende doelpunt. Aanvaller Anwar El Ghazi vervulde een reserverol bij Aston Villa, de nummer 13 in de Premier League.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
12 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
13 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
1 dag geleden