Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Veltman wint met Brighton bij Everton

Verdediger Veltman wint met Brighton bij Everton

LONDEN (ANP) - In de Engelse Premier League heeft Brighton & Hove Albion de positie in de middenmoot verstevigd. De ploeg van verdediger Joël Veltman won met 3-2 bij Everton. Voor de bezoekers kwamen Alexis Mac Allister (twee keer) en Dan Burn tot scoren.

Veltman werd na een uur gewisseld. Brighton klom naar de achtste plek. Het teleurstellende Everton neemt de vijftiende plaats in.

Nummer 16 Leeds United won op eigen veld met 3-1 van nummer 18 Burnley. Bij de thuisclub bleef de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville op de bank. Verdediger Erik Pieters mocht bij Burnley evenmin invallen.

Middenmoter Brentford versloeg in eigen stadion Aston Villa met 2-1. De Deen Mads Roerslev maakte in de 83e minuut het winnende doelpunt. Aanvaller Anwar El Ghazi vervulde een reserverol bij Aston Villa, de nummer 13 in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Arsenal-verdediger Timber gekozen in Elftal van het Jaar

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber is gekozen in het Elftal van het Jaar van de Engelse spelersvakbond (PFA). De Oranje-international werd afgelopen seizoen met de Londense club landskampioen van Engeland. Bruno ‌Fernandes van Manchester United werd door de voetballers gekozen als Speler van het Jaar.

48 minuten geleden
NEC kansloos in play-offs Champions League na snelle rode kaart

BODØ (ANP) - NEC is er niet in geslaagd om bij Bodø/Glimt voor een stunt te zorgen in de play-offs voor de Champions League. De formatie van trainer Dick Schreuder ging in de returnwedstrijd in Noorwegen met tien man onderuit: 3-0. De Nijmegenaren verloren vorige week het thuisduel al met 3-1. NEC gaat nu verder in het hoofdtoernooi van de Europa League.

49 minuten geleden
PSV verkoopt aanvaller Driouech na twee jaar aan Celta de Vigo

EINDHOVEN (ANP) - Couhaib Driouech vertrekt bij PSV. De 24-jarige aanvaller maakt de overstap naar Celta de Vigo en ondertekent bij de Spaanse club een contract voor vier jaar.

3 uur geleden
Xavi beseft dat hij een buitenlandse bondscoach bij Oranje is

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández (46) realiseert zich goed dat hij "een buitenlander" is bij het Nederlands elftal. "Ik kom hier niet vandaan. Ik ben hier om iedereen te helpen. En om van iedereen een grote familie te maken", zei Xavi bij zijn presentatie in Zeist. Hij is tot 2030 aan Oranje verbonden.

5 uur geleden
Xavi vindt Frenkie 'fundamenteel' voor zijn voetbalfilosofie

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández noemt Frenkie de Jong "een fundamentele speler" voor zijn voetbalfilosofie. "Het is belangrijk dat Frenkie eerst goed herstelt. Dat hij weer fit wordt. En dat hij weer gemotiveerd is om te spelen", zei de nieuwe bondscoach van Oranje bij zijn presentatie in Zeist.

5 uur geleden
Xavi wil bij Oranje met maximaal vier verdedigers spelen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández is in principe niet van plan om bij het Nederlands elftal met vijf verdedigers te gaan spelen. Zijn voorgangers Louis van Gaal en Ronald Koeman, in een later stadium van zijn bondscoachschap, deden dat wel. Ze vonden Oranje anders defensief te kwetsbaar.

5 uur geleden
Nieuwe bondscoach Xavi: ik ben hier om te winnen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández begint met grote ambities als bondscoach van het Nederlands elftal. "Ik ben een winnaar. Wij zijn hier om te winnen", sprak de opvolger van de na het WK opgestapte Ronald Koeman tijdens een persconferentie in Zeist.

6 uur geleden