Verdediger Van der Hoorn langer bij FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Mike van der Hoorn heeft zijn aflopende contract bij FC Utrecht met twee jaar verlengd. De 31-jarige verdediger brak als prof door bij de club uit de Domstad en speelde vervolgens voor Ajax, Swansea City en Arminia Bielefeld. Hij keerde in 2021 terug bij FC Utrecht en voetbalde al 133 officiële duels voor zijn club.
"Mike is één van de meest ervaren centrale verdedigers in de Eredivisie", zegt technisch directeur Jordy Zuidam op de website van FC Utrecht. "Hij is betrouwbaar, een voorbeeldprof en een jongen van de club. We zijn heel blij dat hij zijn aflopende contract heeft verlengd en dat we dus ook de komende jaren een beroep op hem kunnen doen. Met zijn kwaliteiten, ervaring en als bewaker van de clubcultuur is Mike buitengewoon belangrijk voor ons."
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
37 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Penaltyheld Matvei Safonov van Paris Saint-Germain heeft in de finale van de Intercontinental Cup vermoedelijk twee strafschoppen tegengehouden met een gebroken hand. Dat vertelde coach Luis Enrique van de club uit Parijs, die het duel in Qatar won van de Braziliaanse club Flamengo.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het aantal incidenten in en rond stadions van betaaldvoetbalclubs is voor het derde seizoen op rij gedaald. Dat schrijft demissionair veiligheidsminister Foort van Oosten in een brief aan de Tweede Kamer. Hoewel dit de VVD'er "voorzichtig positief" stemt, blijft het afsteken van vuurwerk een "hardnekkig probleem".
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Sébastien Haller doet met titelverdediger Ivoorkust niet mee aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht is volgens de Ivoriaanse voetbalbond niet op tijd hersteld van de blessure die hij zondag tegen NAC Breda opliep. Evan Guessand (Aston Villa) is zijn vervanger.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie voelt veel vertrouwen van zijn spelers en de directie van Feyenoord. "Dat spreekt iedereen ook uit" , zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Twente. "Ze geven mij het gevoel dat we het samen gaan omdraaien."
4 uur geleden