Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Van Beek na ruim half jaar terug in selectie Feyenoord

Verdediger Van Beek na ruim half jaar terug in selectie Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sven van Beek maakt zaterdag voor het eerst sinds ruim een half jaar weer deel uit van de wedstrijdselectie van Feyenoord. De verdediger liep eind juli, ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, een enkelblessure op. Tegen Fortuna Sittard zit Van Beek op de reservebank.

Feyenoord hoopt tegen de Limburgers de zevende achtereenvolgende overwinning in de competitie te behalen en daarmee de druk op nummer 2 AZ op te voeren. Spits Nicolai Jørgensen ontbreekt met een teenblessure. Luis Sinisterra, die de Deen zondag in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle (3-4) in de basis verving, is er ook niet bij. Sinisterra liep in Zwolle een zware knieblessure op en staat minimaal tot het einde van het seizoen aan de kant.

Robert Bozenik start tegen Fortuna in de punt van de aanval. De 20-jarige Slowaak, in de winterstop overgekomen van MSK Zilina, maakte tegen Zwolle als invaller het winnende doelpunt.

Trainer Dick Advocaat kan naast Jørgensen en Sinisterra ook nog niet beschikken over middenvelder Oguzhan Özyakup en verdediger Eric Botteghin. Edgar Ié vervangt Botteghin opnieuw.

Rechts in de verdediging krijgt Rick Karsdorp de voorkeur boven Lutsharel Geertruida.

Opstelling Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Ié, Senesi en Malacia; Toornstra, Fer en Kökcü; Berghuis, Bozenik en Larsson.

Meer uit Voetbal

Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

1 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

1 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

1 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

3 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

3 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

6 uur geleden
België nog niet zeker van WK voetbal na gelijkspel in Kazachstan

ASTANA (ANP) - België heeft zich in het uitduel met Kazachstan nog niet weten te plaatsen voor het WK voetbal van volgend jaar. De ploeg bleef in het voorlaatste kwalificatieduel steken op 1-1.

7 uur geleden