Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Trauner sluit tegen Fortuna weer aan bij Feyenoord

Verdediger Trauner sluit tegen Fortuna weer aan bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-verdediger Gernot Trauner keert na twee maanden afwezigheid terug in de selectie. De Oostenrijker is volledig hersteld van de knieblessure die hij in december tijdens een training opliep, meldde trainer Arne Slot.

Of Trauner zondag tegen Fortuna Sittard kan spelen, is nog niet helemaal zeker. "Dinsdag en woensdag was hij ziek. Vandaag heeft hij wel weer getraind", aldus Slot. "Hij moet zich zaterdag vrij en fit genoeg voelen. Als hij de hele week had getraind, was dat sowieso het geval geweest. Nu is het even afwachten."

Het is ook nog niet helemaal duidelijk of Alireza Jahanbakhsh in Sittard kan voetballen. De Iraanse aanvaller kreeg tijdens een training een tik op zijn knie. Slot: "Alireza moet morgen tijdens de afsluitende training aantonen dat hij fitter is dan dat hij vandaag was."

Verdediger David Hancko is gewoon inzetbaar. Hij verliet afgelopen week een van de trainingen wat eerder dan gebruikelijk, maar dat was uit voorzorg, vertelde Slot.

Meer uit Voetbal

Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

1 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

1 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

6 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

9 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

22 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabiƫ.

22 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

1 dag geleden