Verdediger Trauner sluit tegen Fortuna weer aan bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-verdediger Gernot Trauner keert na twee maanden afwezigheid terug in de selectie. De Oostenrijker is volledig hersteld van de knieblessure die hij in december tijdens een training opliep, meldde trainer Arne Slot.
Of Trauner zondag tegen Fortuna Sittard kan spelen, is nog niet helemaal zeker. "Dinsdag en woensdag was hij ziek. Vandaag heeft hij wel weer getraind", aldus Slot. "Hij moet zich zaterdag vrij en fit genoeg voelen. Als hij de hele week had getraind, was dat sowieso het geval geweest. Nu is het even afwachten."
Het is ook nog niet helemaal duidelijk of Alireza Jahanbakhsh in Sittard kan voetballen. De Iraanse aanvaller kreeg tijdens een training een tik op zijn knie. Slot: "Alireza moet morgen tijdens de afsluitende training aantonen dat hij fitter is dan dat hij vandaag was."
Verdediger David Hancko is gewoon inzetbaar. Hij verliet afgelopen week een van de trainingen wat eerder dan gebruikelijk, maar dat was uit voorzorg, vertelde Slot.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
33 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
6 uur geledenMADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
18 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
20 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.
21 uur geleden