Verdediger Trauner sluit tegen Fortuna weer aan bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-verdediger Gernot Trauner keert na twee maanden afwezigheid terug in de selectie. De Oostenrijker is volledig hersteld van de knieblessure die hij in december tijdens een training opliep, meldde trainer Arne Slot.
Of Trauner zondag tegen Fortuna Sittard kan spelen, is nog niet helemaal zeker. "Dinsdag en woensdag was hij ziek. Vandaag heeft hij wel weer getraind", aldus Slot. "Hij moet zich zaterdag vrij en fit genoeg voelen. Als hij de hele week had getraind, was dat sowieso het geval geweest. Nu is het even afwachten."
Het is ook nog niet helemaal duidelijk of Alireza Jahanbakhsh in Sittard kan voetballen. De Iraanse aanvaller kreeg tijdens een training een tik op zijn knie. Slot: "Alireza moet morgen tijdens de afsluitende training aantonen dat hij fitter is dan dat hij vandaag was."
Verdediger David Hancko is gewoon inzetbaar. Hij verliet afgelopen week een van de trainingen wat eerder dan gebruikelijk, maar dat was uit voorzorg, vertelde Slot.
Meer uit Voetbal
DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
9 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
9 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
10 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
11 uur geleden