Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Trauner onzeker bij Feyenoord tegen Partizan Belgrado

Verdediger Trauner onzeker bij Feyenoord tegen Partizan Belgrado

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Gernot Trauner is bij Feyenoord onzeker voor de wedstrijd donderdag tegen Partizan Belgrado in de Conference League. De Oostenrijker had eerder positief getest op het coronavirus, vertelde assistent-trainer John de Wolf, die de eveneens positief geteste trainer Arne Slot verving. Nog een andere speler is ook positief en moet net als Trauner eerst negatief testen voordat hij kan meespelen.

Feyenoord verdedigt een 5-2-voorsprong in De Kuip uit de wedstrijd in Servië. Volgens De Wolf gaat zijn team zich zeker niet sparen met het oog op de Eredivisiewedstrijd tegen Ajax van aanstaande zondag. "We zijn verplicht volle bak te gaan. We hebben een duidelijk plan hoe we elke wedstrijd willen spelen. Dat gaan we ook morgen proberen met veel druk vooruit." De Wolf gaf wel toe dat mocht de stand tijdens de wedstrijd gunstig zijn, ervoor gekozen kan worden om spelers rust te gunnen.

Doelman Justin Bijlow mist de wedstrijd tegen de Serviërs in ieder geval. De keeper moet een operatie aan zijn voet ondergaan en Feyenoord maakte woensdag bekend dat hij dit seizoen niet meer in actie zal komen. "Dat komt hard aan, maar natuurlijk nog het meeste bij hemzelf", zei De Wolf. "Ik heb zijn vervanger Ofir Marciano afgelopen weekend en op de trainingen zien spelen. Daar heb ik een heel goed gevoel over."

De staf van Feyenoord is voor het duel met Partizan Belgrado aangevuld met Robin van Persie en Sipke Hulshoff. Naast Slot heeft ook assistent Marino Pusic positief getest.

Het duel met Partizan begint donderdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Oud-voetballer Ibrahimovic een van de dragers olympische vlam

MILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.

6 minuten geleden
Woordvoerster Witte Huis bevestigt dat Trump bij WK-loting is

WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.

14 uur geleden
FIFA verdeelt WK-loting met twee shows over twee dagen

WASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.

16 uur geleden
Uitduel van FC Groningen bij Excelsior blijft op vrijdag staan

ZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.

18 uur geleden
Ajax sluit na vuurwerkactie tribune van F-Side tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.

19 uur geleden
Ajax compenseert toegangskaarten 1200 supporters FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.

21 uur geleden
Expert: excessen met vuurwerk in stadions moeilijk uit te bannen

AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."

21 uur geleden