Verdediger Trauner onzeker bij Feyenoord tegen Partizan Belgrado
ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Gernot Trauner is bij Feyenoord onzeker voor de wedstrijd donderdag tegen Partizan Belgrado in de Conference League. De Oostenrijker had eerder positief getest op het coronavirus, vertelde assistent-trainer John de Wolf, die de eveneens positief geteste trainer Arne Slot verving. Nog een andere speler is ook positief en moet net als Trauner eerst negatief testen voordat hij kan meespelen.
Feyenoord verdedigt een 5-2-voorsprong in De Kuip uit de wedstrijd in Servië. Volgens De Wolf gaat zijn team zich zeker niet sparen met het oog op de Eredivisiewedstrijd tegen Ajax van aanstaande zondag. "We zijn verplicht volle bak te gaan. We hebben een duidelijk plan hoe we elke wedstrijd willen spelen. Dat gaan we ook morgen proberen met veel druk vooruit." De Wolf gaf wel toe dat mocht de stand tijdens de wedstrijd gunstig zijn, ervoor gekozen kan worden om spelers rust te gunnen.
Doelman Justin Bijlow mist de wedstrijd tegen de Serviërs in ieder geval. De keeper moet een operatie aan zijn voet ondergaan en Feyenoord maakte woensdag bekend dat hij dit seizoen niet meer in actie zal komen. "Dat komt hard aan, maar natuurlijk nog het meeste bij hemzelf", zei De Wolf. "Ik heb zijn vervanger Ofir Marciano afgelopen weekend en op de trainingen zien spelen. Daar heb ik een heel goed gevoel over."
De staf van Feyenoord is voor het duel met Partizan Belgrado aangevuld met Robin van Persie en Sipke Hulshoff. Naast Slot heeft ook assistent Marino Pusic positief getest.
Het duel met Partizan begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
11 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
17 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
17 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
23 uur geleden