Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Trauner onzeker bij Feyenoord tegen Partizan Belgrado

Verdediger Trauner onzeker bij Feyenoord tegen Partizan Belgrado

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Gernot Trauner is bij Feyenoord onzeker voor de wedstrijd donderdag tegen Partizan Belgrado in de Conference League. De Oostenrijker had eerder positief getest op het coronavirus, vertelde assistent-trainer John de Wolf, die de eveneens positief geteste trainer Arne Slot verving. Nog een andere speler is ook positief en moet net als Trauner eerst negatief testen voordat hij kan meespelen.

Feyenoord verdedigt een 5-2-voorsprong in De Kuip uit de wedstrijd in Servië. Volgens De Wolf gaat zijn team zich zeker niet sparen met het oog op de Eredivisiewedstrijd tegen Ajax van aanstaande zondag. "We zijn verplicht volle bak te gaan. We hebben een duidelijk plan hoe we elke wedstrijd willen spelen. Dat gaan we ook morgen proberen met veel druk vooruit." De Wolf gaf wel toe dat mocht de stand tijdens de wedstrijd gunstig zijn, ervoor gekozen kan worden om spelers rust te gunnen.

Doelman Justin Bijlow mist de wedstrijd tegen de Serviërs in ieder geval. De keeper moet een operatie aan zijn voet ondergaan en Feyenoord maakte woensdag bekend dat hij dit seizoen niet meer in actie zal komen. "Dat komt hard aan, maar natuurlijk nog het meeste bij hemzelf", zei De Wolf. "Ik heb zijn vervanger Ofir Marciano afgelopen weekend en op de trainingen zien spelen. Daar heb ik een heel goed gevoel over."

De staf van Feyenoord is voor het duel met Partizan Belgrado aangevuld met Robin van Persie en Sipke Hulshoff. Naast Slot heeft ook assistent Marino Pusic positief getest.

Het duel met Partizan begint donderdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

4 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

4 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

5 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

5 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

5 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

9 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

13 uur geleden