Verdediger Trauner onzeker bij Feyenoord tegen Partizan Belgrado
ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Gernot Trauner is bij Feyenoord onzeker voor de wedstrijd donderdag tegen Partizan Belgrado in de Conference League. De Oostenrijker had eerder positief getest op het coronavirus, vertelde assistent-trainer John de Wolf, die de eveneens positief geteste trainer Arne Slot verving. Nog een andere speler is ook positief en moet net als Trauner eerst negatief testen voordat hij kan meespelen.
Feyenoord verdedigt een 5-2-voorsprong in De Kuip uit de wedstrijd in Servië. Volgens De Wolf gaat zijn team zich zeker niet sparen met het oog op de Eredivisiewedstrijd tegen Ajax van aanstaande zondag. "We zijn verplicht volle bak te gaan. We hebben een duidelijk plan hoe we elke wedstrijd willen spelen. Dat gaan we ook morgen proberen met veel druk vooruit." De Wolf gaf wel toe dat mocht de stand tijdens de wedstrijd gunstig zijn, ervoor gekozen kan worden om spelers rust te gunnen.
Doelman Justin Bijlow mist de wedstrijd tegen de Serviërs in ieder geval. De keeper moet een operatie aan zijn voet ondergaan en Feyenoord maakte woensdag bekend dat hij dit seizoen niet meer in actie zal komen. "Dat komt hard aan, maar natuurlijk nog het meeste bij hemzelf", zei De Wolf. "Ik heb zijn vervanger Ofir Marciano afgelopen weekend en op de trainingen zien spelen. Daar heb ik een heel goed gevoel over."
De staf van Feyenoord is voor het duel met Partizan Belgrado aangevuld met Robin van Persie en Sipke Hulshoff. Naast Slot heeft ook assistent Marino Pusic positief getest.
Het duel met Partizan begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
1 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
4 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
5 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
5 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
8 uur geleden