Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Trauner onzeker bij Feyenoord tegen Partizan Belgrado

Verdediger Trauner onzeker bij Feyenoord tegen Partizan Belgrado

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Gernot Trauner is bij Feyenoord onzeker voor de wedstrijd donderdag tegen Partizan Belgrado in de Conference League. De Oostenrijker had eerder positief getest op het coronavirus, vertelde assistent-trainer John de Wolf, die de eveneens positief geteste trainer Arne Slot verving. Nog een andere speler is ook positief en moet net als Trauner eerst negatief testen voordat hij kan meespelen.

Feyenoord verdedigt een 5-2-voorsprong in De Kuip uit de wedstrijd in Servië. Volgens De Wolf gaat zijn team zich zeker niet sparen met het oog op de Eredivisiewedstrijd tegen Ajax van aanstaande zondag. "We zijn verplicht volle bak te gaan. We hebben een duidelijk plan hoe we elke wedstrijd willen spelen. Dat gaan we ook morgen proberen met veel druk vooruit." De Wolf gaf wel toe dat mocht de stand tijdens de wedstrijd gunstig zijn, ervoor gekozen kan worden om spelers rust te gunnen.

Doelman Justin Bijlow mist de wedstrijd tegen de Serviërs in ieder geval. De keeper moet een operatie aan zijn voet ondergaan en Feyenoord maakte woensdag bekend dat hij dit seizoen niet meer in actie zal komen. "Dat komt hard aan, maar natuurlijk nog het meeste bij hemzelf", zei De Wolf. "Ik heb zijn vervanger Ofir Marciano afgelopen weekend en op de trainingen zien spelen. Daar heb ik een heel goed gevoel over."

De staf van Feyenoord is voor het duel met Partizan Belgrado aangevuld met Robin van Persie en Sipke Hulshoff. Naast Slot heeft ook assistent Marino Pusic positief getest.

Het duel met Partizan begint donderdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

44 minuten geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

10 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

10 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

11 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

13 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

13 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

15 uur geleden