Verdediger Timber wil spits Núñez nu wel de baas zijn met Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Jurriën Timber dacht na de loting van de groepsfase van de Champions League meteen aan Darwin Núñez. De verdediger van Ajax liet zich afgelopen seizoen in de achtste finales van de koningsklasse verrassen door de spits uit Uruguay. Doordat doelman André Onana ook niet goed ingreep verloor Ajax in eigen stadion met 1-0 van Benfica en miste de kwartfinales.
Núñez speelt inmiddels voor Liverpool, dat 75 miljoen euro voor hem betaalde. De topclub uit Engeland, Napoli en Rangers FC werden tijdens een loting voor de groepsfase van de Champions League in Istanbul aan Ajax gekoppeld. "Ik dacht meteen, nu moet ik die Núñez wel de baas zijn"; lachte Timber.
Timber is wel tevreden met het resultaat van de loting. "Het is een zware poule, maar het zijn leuke ploegen om tegen te spelen. De uitwedstrijden worden erg mooi. Ik las dat Napoli de afgelopen twee jaar ongeslagen is gebleven voor eigen publiek in de Champions League. Liverpool heeft natuurlijk de finale gehaald en Rangers deed dat in de Europa League."
"Tegen Liverpool zullen we niet de favoriet zijn, maar het wordt een mooie test voor ons. Ook voor mij persoonlijk. Ik heb woensdag naar de tweede helft van PSV tegen Rangers gekeken. Rangers heeft een goede ploeg, maar ik zie ook wel kansen voor ons."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
1 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
6 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
16 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
16 uur geleden