Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Timber wil spits Núñez nu wel de baas zijn met Ajax

Verdediger Timber wil spits Núñez nu wel de baas zijn met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Jurriën Timber dacht na de loting van de groepsfase van de Champions League meteen aan Darwin Núñez. De verdediger van Ajax liet zich afgelopen seizoen in de achtste finales van de koningsklasse verrassen door de spits uit Uruguay. Doordat doelman André Onana ook niet goed ingreep verloor Ajax in eigen stadion met 1-0 van Benfica en miste de kwartfinales.

Núñez speelt inmiddels voor Liverpool, dat 75 miljoen euro voor hem betaalde. De topclub uit Engeland, Napoli en Rangers FC werden tijdens een loting voor de groepsfase van de Champions League in Istanbul aan Ajax gekoppeld. "Ik dacht meteen, nu moet ik die Núñez wel de baas zijn"; lachte Timber.

Timber is wel tevreden met het resultaat van de loting. "Het is een zware poule, maar het zijn leuke ploegen om tegen te spelen. De uitwedstrijden worden erg mooi. Ik las dat Napoli de afgelopen twee jaar ongeslagen is gebleven voor eigen publiek in de Champions League. Liverpool heeft natuurlijk de finale gehaald en Rangers deed dat in de Europa League."

"Tegen Liverpool zullen we niet de favoriet zijn, maar het wordt een mooie test voor ons. Ook voor mij persoonlijk. Ik heb woensdag naar de tweede helft van PSV tegen Rangers gekeken. Rangers heeft een goede ploeg, maar ik zie ook wel kansen voor ons."

Meer uit Voetbal

Geblesseerde Zirkzee ontbreekt bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.

53 minuten geleden
PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

19 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

21 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

22 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

23 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

23 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

1 dag geleden