Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Timber wil spits Núñez nu wel de baas zijn met Ajax

Verdediger Timber wil spits Núñez nu wel de baas zijn met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Jurriën Timber dacht na de loting van de groepsfase van de Champions League meteen aan Darwin Núñez. De verdediger van Ajax liet zich afgelopen seizoen in de achtste finales van de koningsklasse verrassen door de spits uit Uruguay. Doordat doelman André Onana ook niet goed ingreep verloor Ajax in eigen stadion met 1-0 van Benfica en miste de kwartfinales.

Núñez speelt inmiddels voor Liverpool, dat 75 miljoen euro voor hem betaalde. De topclub uit Engeland, Napoli en Rangers FC werden tijdens een loting voor de groepsfase van de Champions League in Istanbul aan Ajax gekoppeld. "Ik dacht meteen, nu moet ik die Núñez wel de baas zijn"; lachte Timber.

Timber is wel tevreden met het resultaat van de loting. "Het is een zware poule, maar het zijn leuke ploegen om tegen te spelen. De uitwedstrijden worden erg mooi. Ik las dat Napoli de afgelopen twee jaar ongeslagen is gebleven voor eigen publiek in de Champions League. Liverpool heeft natuurlijk de finale gehaald en Rangers deed dat in de Europa League."

"Tegen Liverpool zullen we niet de favoriet zijn, maar het wordt een mooie test voor ons. Ook voor mij persoonlijk. Ik heb woensdag naar de tweede helft van PSV tegen Rangers gekeken. Rangers heeft een goede ploeg, maar ik zie ook wel kansen voor ons."

Meer uit Voetbal

Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

4 uur geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

5 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

7 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

8 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

9 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

9 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

10 uur geleden