Verdediger Timber wil spits Núñez nu wel de baas zijn met Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Jurriën Timber dacht na de loting van de groepsfase van de Champions League meteen aan Darwin Núñez. De verdediger van Ajax liet zich afgelopen seizoen in de achtste finales van de koningsklasse verrassen door de spits uit Uruguay. Doordat doelman André Onana ook niet goed ingreep verloor Ajax in eigen stadion met 1-0 van Benfica en miste de kwartfinales.
Núñez speelt inmiddels voor Liverpool, dat 75 miljoen euro voor hem betaalde. De topclub uit Engeland, Napoli en Rangers FC werden tijdens een loting voor de groepsfase van de Champions League in Istanbul aan Ajax gekoppeld. "Ik dacht meteen, nu moet ik die Núñez wel de baas zijn"; lachte Timber.
Timber is wel tevreden met het resultaat van de loting. "Het is een zware poule, maar het zijn leuke ploegen om tegen te spelen. De uitwedstrijden worden erg mooi. Ik las dat Napoli de afgelopen twee jaar ongeslagen is gebleven voor eigen publiek in de Champions League. Liverpool heeft natuurlijk de finale gehaald en Rangers deed dat in de Europa League."
"Tegen Liverpool zullen we niet de favoriet zijn, maar het wordt een mooie test voor ons. Ook voor mij persoonlijk. Ik heb woensdag naar de tweede helft van PSV tegen Rangers gekeken. Rangers heeft een goede ploeg, maar ik zie ook wel kansen voor ons."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
2 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
11 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
2 dagen geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
2 dagen geleden