Verdediger Timber komt steeds dichter bij rentree voor Arsenal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber komt steeds dichter bij een rentree voor Arsenal. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Aston Villa.
Timber liep in het begin van het seizoen een zware knieblessure op, maar traint inmiddels weer mee. "Nu komt het er voor hem op aan om wedstrijdfit te worden en te concurreren op wedstrijdniveau", zei Arteta. "Dat is natuurlijk anders dan trainen. Hij moet nog wel stappen zetten. Maar hij kan snel voor het tweede team in actie komen."
Ronald Koeman zal het herstel van Timber de komende weken nauwlettend in de gaten houden. De bondscoach van het Nederlands elftal vertelde onlangs rond de oefeninterlands met Schotland en Duitsland dat hij de oud-verdediger van Ajax nog niet heeft afgeschreven voor het EK van komende zomer. "Maar hij moet dan wel een serie wedstrijden hebben gespeeld", zei hij. "Nee, ik ga niet zeggen hoeveel wedstrijden."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
1 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
3 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
5 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
6 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
14 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
17 uur geleden