Verdediger Te Wierik terug bij FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - Mike te Wierik is na ruim een half jaar teruggekeerd bij FC Groningen. De 28-jarige centrale verdediger verruilde afgelopen zomer de noordelijke eredivisionist voor Derby County, dat op het op één na hoogste niveau in Engeland uitkomt. Bij die club, waar trainer Phillip Cocu in november werd ontslagen, kwam Te Wierik pas vier competitieduels in actie.
Te Wierik tekende een contract voor 3,5 jaar bij FC Groningen, waarvoor hij eerder drie jaar uitkwam. In totaal heeft hij al meer dan driehonderd wedstrijden in het betaald voetbal achter zijn naam staan.
"We hebben in mijn ogen met het terughalen van Mike zowel voor de korte als lange termijn uitstekende zaken gedaan", zegt technisch directeur Mark-Jan Fledderus.
"Mike kan snel aansluiten bij de groep. Wij kennen zijn kwaliteiten en hij is bekend met onze manier van werken, dus voegen we niet alleen waarde toe aan onze selectie, maar krijgen we direct ook meer opties in verdedigend opzicht. Daarnaast willen we ook na dit seizoen Nederlandse spelers met de nodige ervaring in onze selectie hebben. Met het langdurig vastleggen van Mike hebben we een deel van de stabiliteit binnen onze selectie gewaarborgd."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
8 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
8 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
8 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
8 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
8 uur geleden