Verdediger Stones hoopt dat UEFA vedette Bellingham spaart
WEIMAR (ANP/AFP) - De Engelse verdediger John Stones hoopt dat Jude Bellingham geen straf krijgt van de UEFA, na zijn gebaar na de late 1-1 tegen Slowakije in de achtste finales van het EK voetbal.
Middenvelder Bellingham (21) greep na zijn gelijkmaker naar zijn kruis terwijl hij in de richting van de bank van Slowakije leek te kijken. Volgens hemzelf ging het om een grapje met vrienden die op de tribune zaten. De speler van Real Madrid is nog in afwachting van een uitspraak van de UEFA.
"Ik hoop dat Jude er zaterdag tegen Zwitserland bij is", aldus Stones tijdens een persmoment. "Ik weet niet zeker wat er aan de hand is met alles eromheen, het enige waar we ons op kunnen richten is dat we hopelijk wat eerder scoren deze keer."
Gewenste aanwezigheid
Engeland won uiteindelijk na verlenging met 2-1 van Slowakije. De aanwezigheid van Bellingham in de kwartfinales tegen Zwitserland is volgens Stones zeer gewenst. "Hij heeft het het hele seizoen al waargemaakt. Hij heeft een paar geweldige goals gemaakt voor Real Madrid en dat heeft hij hier op het EK ook gedaan."
De kwartfinale tussen Engeland en Zwitserland wordt zaterdag in Düsseldorf gespeeld en begint om 18.00 uur. De winnaar treft bij de laatste vier Nederland of Turkije.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
47 minuten geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
49 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
3 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
3 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
5 uur geleden