Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Stones hoopt dat UEFA vedette Bellingham spaart

Verdediger Stones hoopt dat UEFA vedette Bellingham spaart

WEIMAR (ANP/AFP) - De Engelse verdediger John Stones hoopt dat Jude Bellingham geen straf krijgt van de UEFA, na zijn gebaar na de late 1-1 tegen Slowakije in de achtste finales van het EK voetbal.

Middenvelder Bellingham (21) greep na zijn gelijkmaker naar zijn kruis terwijl hij in de richting van de bank van Slowakije leek te kijken. Volgens hemzelf ging het om een grapje met vrienden die op de tribune zaten. De speler van Real Madrid is nog in afwachting van een uitspraak van de UEFA.

"Ik hoop dat Jude er zaterdag tegen Zwitserland bij is", aldus Stones tijdens een persmoment. "Ik weet niet zeker wat er aan de hand is met alles eromheen, het enige waar we ons op kunnen richten is dat we hopelijk wat eerder scoren deze keer."

Gewenste aanwezigheid

Engeland won uiteindelijk na verlenging met 2-1 van Slowakije. De aanwezigheid van Bellingham in de kwartfinales tegen Zwitserland is volgens Stones zeer gewenst. "Hij heeft het het hele seizoen al waargemaakt. Hij heeft een paar geweldige goals gemaakt voor Real Madrid en dat heeft hij hier op het EK ook gedaan."

De kwartfinale tussen Engeland en Zwitserland wordt zaterdag in Düsseldorf gespeeld en begint om 18.00 uur. De winnaar treft bij de laatste vier Nederland of Turkije.

Meer uit Voetbal

Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

3 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

5 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

5 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

6 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

18 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

19 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

21 uur geleden