Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Stones hoopt dat UEFA vedette Bellingham spaart

Verdediger Stones hoopt dat UEFA vedette Bellingham spaart

WEIMAR (ANP/AFP) - De Engelse verdediger John Stones hoopt dat Jude Bellingham geen straf krijgt van de UEFA, na zijn gebaar na de late 1-1 tegen Slowakije in de achtste finales van het EK voetbal.

Middenvelder Bellingham (21) greep na zijn gelijkmaker naar zijn kruis terwijl hij in de richting van de bank van Slowakije leek te kijken. Volgens hemzelf ging het om een grapje met vrienden die op de tribune zaten. De speler van Real Madrid is nog in afwachting van een uitspraak van de UEFA.

"Ik hoop dat Jude er zaterdag tegen Zwitserland bij is", aldus Stones tijdens een persmoment. "Ik weet niet zeker wat er aan de hand is met alles eromheen, het enige waar we ons op kunnen richten is dat we hopelijk wat eerder scoren deze keer."

Gewenste aanwezigheid

Engeland won uiteindelijk na verlenging met 2-1 van Slowakije. De aanwezigheid van Bellingham in de kwartfinales tegen Zwitserland is volgens Stones zeer gewenst. "Hij heeft het het hele seizoen al waargemaakt. Hij heeft een paar geweldige goals gemaakt voor Real Madrid en dat heeft hij hier op het EK ook gedaan."

De kwartfinale tussen Engeland en Zwitserland wordt zaterdag in Düsseldorf gespeeld en begint om 18.00 uur. De winnaar treft bij de laatste vier Nederland of Turkije.

Meer uit Voetbal

Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

6 minuten geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

1 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

7 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

16 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

16 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

16 uur geleden