Verdediger Stones hoopt dat UEFA vedette Bellingham spaart
WEIMAR (ANP/AFP) - De Engelse verdediger John Stones hoopt dat Jude Bellingham geen straf krijgt van de UEFA, na zijn gebaar na de late 1-1 tegen Slowakije in de achtste finales van het EK voetbal.
Middenvelder Bellingham (21) greep na zijn gelijkmaker naar zijn kruis terwijl hij in de richting van de bank van Slowakije leek te kijken. Volgens hemzelf ging het om een grapje met vrienden die op de tribune zaten. De speler van Real Madrid is nog in afwachting van een uitspraak van de UEFA.
"Ik hoop dat Jude er zaterdag tegen Zwitserland bij is", aldus Stones tijdens een persmoment. "Ik weet niet zeker wat er aan de hand is met alles eromheen, het enige waar we ons op kunnen richten is dat we hopelijk wat eerder scoren deze keer."
Gewenste aanwezigheid
Engeland won uiteindelijk na verlenging met 2-1 van Slowakije. De aanwezigheid van Bellingham in de kwartfinales tegen Zwitserland is volgens Stones zeer gewenst. "Hij heeft het het hele seizoen al waargemaakt. Hij heeft een paar geweldige goals gemaakt voor Real Madrid en dat heeft hij hier op het EK ook gedaan."
De kwartfinale tussen Engeland en Zwitserland wordt zaterdag in Düsseldorf gespeeld en begint om 18.00 uur. De winnaar treft bij de laatste vier Nederland of Turkije.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
2 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
7 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
10 uur geleden