Verdediger St. Juste wacht schouderoperatie
MAINZ (ANP) - Jeremiah St. Juste moet een schouderoperatie ondergaan. Hoe lang de verdediger van de Duitse club FSV Mainz 05 niet in actie kan komen, werd niet bekendgemaakt.
"Jer heeft een operatie nodig. Zijn afwezigheid zal zeker gevoeld worden, niet alleen vanwege zijn voetbalcapaciteiten, maar ook vanwege zijn persoonlijkheid", zei trainer Bo Svensson. "Dat gezegd hebbende: we kunnen de feiten niet veranderen dus we moeten een manier vinden om zijn absentie op te vangen."
De 24-jarige St. Juste hield aan de thuiswedstrijd van anderhalve week geleden tegen Union Berlin de schouderblessure over. Hij werd al na 20 minuten gewisseld.
Mainz treedt zaterdag in de Bundesliga aan tegen Borussia Dortmund, dinsdag de tegenstander van Ajax in de Champions League. Na zeven speelronden in de Bundesliga staat Mainz negende.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van het Belgische voetbalelftal heeft in zijn eerste toespraak tot de spelersgroep gezegd dat België "met een beetje geluk" veel verder had kunnen komen op het WK. "Met een beetje geluk hadden jullie nog kunnen winnen ook", zei de Nederlandse oud-international in een door de Belgische voetbalbond verspreide video op X. "Dat moet ook de mentaliteit worden voor de volgende toernooien: de Nations League en het EK."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.
6 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.
20 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.
21 uur geleden