Verdediger St. Juste wacht schouderoperatie
MAINZ (ANP) - Jeremiah St. Juste moet een schouderoperatie ondergaan. Hoe lang de verdediger van de Duitse club FSV Mainz 05 niet in actie kan komen, werd niet bekendgemaakt.
"Jer heeft een operatie nodig. Zijn afwezigheid zal zeker gevoeld worden, niet alleen vanwege zijn voetbalcapaciteiten, maar ook vanwege zijn persoonlijkheid", zei trainer Bo Svensson. "Dat gezegd hebbende: we kunnen de feiten niet veranderen dus we moeten een manier vinden om zijn absentie op te vangen."
De 24-jarige St. Juste hield aan de thuiswedstrijd van anderhalve week geleden tegen Union Berlin de schouderblessure over. Hij werd al na 20 minuten gewisseld.
Mainz treedt zaterdag in de Bundesliga aan tegen Borussia Dortmund, dinsdag de tegenstander van Ajax in de Champions League. Na zeven speelronden in de Bundesliga staat Mainz negende.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft 47 fans een stadionverbod opgelegd. Het gaat om supporters die zich op 23 augustus misdroegen bij de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Zeven supporters van Cambuur raakten gewond toen uit het vak van Feyenoord veel vuurwerk werd afgestoken.
23 minuten geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Het is onduidelijk of Oranje-international Nathan Aké bij Fenerbahçe nog een hoofdtrainer heeft. Ismail Kartal, coach van de Turkse voetbalclub, kondigde na het Champions League-duel met AS Roma (1-1) donderdagavond zijn ontslag aan. Clubvoorzitter Aziz Yildirim sprak het nieuws over zijn vertrek echter tegen.
46 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Sergio Padt keert terug naar de Eredivisie. De 36-jarige doelman die eerder deze week zijn contract bij het Bulgaarse Ludogorets liet ontbinden, heeft bij FC Utrecht een contract getekend tot medio 2028.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het hoofdtoernooi van de Champions League vrij teleurstellend begonnen. De Eindhovenaren wisten voor eigen publiek niet te winnen van Sjachtar Donetsk, de kampioen van Oekraïne: 1-1. Gleiker Mendoza zette Sjachtar in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong, Sergiño Dest maakte in de beginfase van de tweede helft gelijk.
15 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.
18 uur geleden