Verdediger St. Juste wacht schouderoperatie
MAINZ (ANP) - Jeremiah St. Juste moet een schouderoperatie ondergaan. Hoe lang de verdediger van de Duitse club FSV Mainz 05 niet in actie kan komen, werd niet bekendgemaakt.
"Jer heeft een operatie nodig. Zijn afwezigheid zal zeker gevoeld worden, niet alleen vanwege zijn voetbalcapaciteiten, maar ook vanwege zijn persoonlijkheid", zei trainer Bo Svensson. "Dat gezegd hebbende: we kunnen de feiten niet veranderen dus we moeten een manier vinden om zijn absentie op te vangen."
De 24-jarige St. Juste hield aan de thuiswedstrijd van anderhalve week geleden tegen Union Berlin de schouderblessure over. Hij werd al na 20 minuten gewisseld.
Mainz treedt zaterdag in de Bundesliga aan tegen Borussia Dortmund, dinsdag de tegenstander van Ajax in de Champions League. Na zeven speelronden in de Bundesliga staat Mainz negende.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Oud-voetballer Gennaro Gattuso is de nieuwe trainer van Lazio. De 48-jarige wereldkampioen van 2006, die begin april vertrok als bondscoach van Italië na het mislopen van het WK-ticket, is bij de club uit Rome de opvolger van de Italiaan Maurizio Sarri. Zijn landgenoot moest vertrekken na de negende plaats in de competitie en de verloren bekerfinale.
3 uur geledenSZCZECIN (ANP) - Trainer Óscar García heeft enkele dagen na zijn vertrek bij Ajax een nieuwe club gevonden. De Spanjaard gaat aan de slag bij Pogoń Szczecin, een club uit de hoogste Poolse divisie.
4 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Algerije heeft op het wereldkampioenschap voetbal een belangrijke zege geboekt op Jordanië. Het elftal van bondscoach Vladimir Petković won in San Francisco met 2-1.
11 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.
14 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).
16 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.
17 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.
18 uur geleden