Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Senesi nog onzeker bij Feyenoord

Verdediger Senesi nog onzeker bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De Argentijnse verdediger Marcos Senesi van Feyenoord is voor de uitwedstrijd zondag tegen SC Cambuur nog een twijfelgeval. Hij ontbrak donderdagavond in de gewonnen Europese thuiswedstrijd tegen FC Union Berlin (3-1) wegens ziekte. Het is nog de vraag of hij tijdig is hersteld om in Friesland te kunnen aantreden.

Lutsharel Geertruida verving Senesi tegen Union Berlin. "Na 5 minuten had hij een momentje, maar daarna heeft hij het goed opgepakt en bleef hij rustig", oordeelde trainer Arne Slot. "Zowel zonder de bal als aan de bal. Hij had met Gernot Trauner een speler naast zich die ook een sterke wedstrijd speelde."

Slot kijkt uit naar zijn terugkeer in Leeuwarden, waar hij tussen 2014 en 2017 als assistent-trainer en interim-hoofdcoach werkzaam was voor SC Cambuur. "Ik heb er een prachtige tijd gehad en verwacht veel bekende gezichten te zien", zei hij.

Slot wil tegen zijn voormalige werkgever een scherp Feyenoord zien, niet alleen in aanvallend opzicht, maar ook op het defensieve vlak. "SC Cambuur is aan de bal erg sterk. We zullen weer op ons best moeten zijn om een goed resultaat te behalen. We doen het goed in Europa, maar willen het ook in de Eredivisie laten zien.’'

Meer uit Voetbal

Canadees Koné per brancard van het veld in WK-duel met Qatar

VANCOUVER (ANP) - De Canadees Ismaël Koné is op het WK voetbal met een waarschijnlijk zware blessure van het veld gedragen na 55 minuten spelen in het duel met Qatar. Het gastland stond op dat moment met 3-0 voor.

41 minuten geleden
Oezbeek Khusanov verontschuldigt zich na verwonden cameraman

MEXICO-STAD (ANP) - De Oezbeekse voetballer Abdukodir Khusanov heeft zich verontschuldigd bij de cameraman die hij woensdag verwondde tijdens de WK-wedstrijd tegen Colombia. De verdediger van Manchester City stuurde een gesigneerd shirt met de boodschap 'Het spijt me' naar hem op, maakte de Oezbeekse voetbalbond bekend.

1 uur geleden
Nieuwe bondscoach Tunesië verwacht zware wedstrijd tegen Japan

MONTERREY (ANP) - Hervé Renard, de nieuwe bondscoach van de voetballers van Tunesië, verwacht zaterdag tijdens zijn debuut een zware wedstrijd tegen Japan. "Ik ken de kwaliteit van dit team heel goed. Japan is het beste team van Azië", zei de Fransman, die dinsdag werd aangesteld als opvolger van de ontslagen Sabri Lamouchi.

2 uur geleden
Zwitserland verslaat Bosnië en zet grote stap naar laatste 32 WK

INGLEWOOD (ANP) - Zwitserland heeft Bosnië en Herzegovina donderdag met 4-1 verslagen en heeft daarmee een grote stap gezet richting het bereiken van de laatste 32 op het WK voetbal. In het Los Angeles Stadium maakten invallers Johan Manzambi (twee keer) en Rubén Vargas en aanvoerder Granit Xhaka de doelpunten voor Zwitserland. Ermin Mahmić scoorde voor Bosnië.

3 uur geleden
Doelman Neuer stopt na WK écht bij Duits elftal

WINSTON-SALEM (ANP/RTR) - Manuel Neuer stopt na het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bij het Duitse nationale elftal. Dat zei de 40-jarige doelman van Bayern München donderdag op een persconferentie.

4 uur geleden
Quinten Timber mist duel Oranje met Zweden door hersenschudding

KANSAS CITY (ANP) - Quinten Timber mist zaterdag de tweede wedstrijd van het Nederlands elftal op het WK tegen Zweden. De middenvelder van Olympique Marseille heeft donderdag een lichte hersenschudding opgelopen bij een botsing met een ploeggenoot op de training.

5 uur geleden
Tsjechië en Zuid-Afrika spelen gelijk op WK en pakken eerste punt

ATLANTA (ANP) - Tsjechië en Zuid-Afrika hebben op het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. In Atlanta kwamen de Tsjechen vroeg op voorsprong via Michal Sadílek, oud-speler van PSV en FC Twente. Teboho Mokoena bracht Zuid-Afrika in de slotfase via een strafschop langszij.

6 uur geleden