Verdediger Senesi nog onzeker bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - De Argentijnse verdediger Marcos Senesi van Feyenoord is voor de uitwedstrijd zondag tegen SC Cambuur nog een twijfelgeval. Hij ontbrak donderdagavond in de gewonnen Europese thuiswedstrijd tegen FC Union Berlin (3-1) wegens ziekte. Het is nog de vraag of hij tijdig is hersteld om in Friesland te kunnen aantreden.
Lutsharel Geertruida verving Senesi tegen Union Berlin. "Na 5 minuten had hij een momentje, maar daarna heeft hij het goed opgepakt en bleef hij rustig", oordeelde trainer Arne Slot. "Zowel zonder de bal als aan de bal. Hij had met Gernot Trauner een speler naast zich die ook een sterke wedstrijd speelde."
Slot kijkt uit naar zijn terugkeer in Leeuwarden, waar hij tussen 2014 en 2017 als assistent-trainer en interim-hoofdcoach werkzaam was voor SC Cambuur. "Ik heb er een prachtige tijd gehad en verwacht veel bekende gezichten te zien", zei hij.
Slot wil tegen zijn voormalige werkgever een scherp Feyenoord zien, niet alleen in aanvallend opzicht, maar ook op het defensieve vlak. "SC Cambuur is aan de bal erg sterk. We zullen weer op ons best moeten zijn om een goed resultaat te behalen. We doen het goed in Europa, maar willen het ook in de Eredivisie laten zien.’'
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Hull City blijft indruk maken in de Premier League. De gepromoveerde club hield het thuisspelende Chelsea op 2-2 en is dit seizoen nog ongeslagen. Hull City staat met 8 punten uit vier wedstrijden derde, achter Manchester City en Arsenal.
58 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zijn vierde zege van het seizoen geboekt. De club uit Enschede won in de eigen Veste met 2-0 van ADO Den Haag, dankzij een benutte strafschop van Wout Weghorst en een rake kopbal van Robin Pröpper. De doelpunten vielen in de tweede helft.
1 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/RTR) - De wereldvoetbalbond FIFA heeft kritische vragen over het omstreden en inmiddels ingetrokken investeringsplan rond FIFA Forward Enterprise van voorzitter Gianni Infantino ontweken. Dat stelt Jesper Møller, voorzitter van de Deense voetbalbond DBU, na een vergadering van de juridische commissie van de FIFA.
4 uur geledenLEEUWARDEN/UTRECHT (ANP) - Supporterscollectief Nederland is teleurgesteld over de nieuwe maatregelen om vuurwerkgeweld bij voetbalwedstrijden tegen te gaan. Dat laat het samenwerkingsverband van Nederlandse supportersverenigingen zaterdag weten aan het ANP.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het eerst dit Eredivisieseizoen puntenverlies geleden. In de zesde speelronde eindigde de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Willem II in 1-1. AZ blijft voorlopig koploper in de competitie met 16 punten. Willem II heeft zijn tweede punt van het seizoen gepakt.
21 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - De locatie van de finale van het wereldkampioenschap voetbal in 2030 wordt pas op een later moment bepaald. Dat zegt de FIFA vrijdag in een reactie op de woorden van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, Fouzi Lekjaa.
1 dag geledenDEN HAAG (ANP) - Voetbalwedstrijden worden meteen definitief gestaakt als er vuurwerk naar het veld of andere tribunes wordt gegooid of geschoten. Het competitiebestuur heeft dat in het protocol opgenomen, meldt het ministerie van Justitie en Veiligheid na een overleg met onder meer de KNVB en de politie.
1 dag geleden