Verdediger Senesi mist uitduel van Feyenoord met IF Elfsborg
ROTTERDAM (ANP) - Marcos Senesi mist donderdag de uitwedstrijd van Feyenoord tegen IF Elfsborg in de play-offs om een plaats in het hoofdtoernooi van de Conference League. De Argentijnse verdediger is nog onvoldoende hersteld van de blessure die hij zondag in het thuisduel met Go Ahead Eagles opliep.
Het is nog niet bekend hoelang Senesi aan de kant staat. Hij is achtergebleven in Rotterdam. Senesi dacht zondag zelf dat zijn blessure meeviel.
Feyenoord verdedigt een voorsprong van 5-0 in Zweden. Trainer Arne Slot heeft de 17-jarige Mimeirhel Benita opgenomen in zijn selectie. Justin Bijlow en Fredrik Aursnes zijn eveneens op het vliegtuig naar Zweden gestapt. Ze zijn echter niet inzetbaar. Bijlow moet een schorsing uitzitten. Aursnes is niet speelgerechtigd voor de voorronden van de Conference League.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ staat in de achtste finale van de Conference League. De club uit Alkmaar versloeg voor eigen publiek FC Noah (4-0), de regerend kampioen van Armenië. Dat was ruim voldoende na de nederlaag van vorige week in Jerevan (1-0).
6 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
10 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
10 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
11 uur geleden