Verdediger Senesi mist uitduel van Feyenoord met IF Elfsborg
ROTTERDAM (ANP) - Marcos Senesi mist donderdag de uitwedstrijd van Feyenoord tegen IF Elfsborg in de play-offs om een plaats in het hoofdtoernooi van de Conference League. De Argentijnse verdediger is nog onvoldoende hersteld van de blessure die hij zondag in het thuisduel met Go Ahead Eagles opliep.
Het is nog niet bekend hoelang Senesi aan de kant staat. Hij is achtergebleven in Rotterdam. Senesi dacht zondag zelf dat zijn blessure meeviel.
Feyenoord verdedigt een voorsprong van 5-0 in Zweden. Trainer Arne Slot heeft de 17-jarige Mimeirhel Benita opgenomen in zijn selectie. Justin Bijlow en Fredrik Aursnes zijn eveneens op het vliegtuig naar Zweden gestapt. Ze zijn echter niet inzetbaar. Bijlow moet een schorsing uitzitten. Aursnes is niet speelgerechtigd voor de voorronden van de Conference League.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
7 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
9 uur geleden