Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Rensch legt zich niet neer bij verloren seizoen Ajax

Verdediger Rensch legt zich niet neer bij verloren seizoen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Devyne Rensch legt zich niet neer bij een verloren seizoen voor Ajax. "We hebben ons plafond nog niet aangetikt", zei hij na de nederlaag tegen Brighton & Hove Albion (0-2) in de Europa League. "Onze goede fase gaat nog komen. We moeten nog wel veel trappen nemen om echt omhoog te gaan."

De 20-jarige Rensch keerde terug in de basisformatie van Ajax na een enkelblessure. Hij speelde niet rechts maar centraal in de defensie. "We speelden thuis en onze trainer wilde aanvallend voetballen. Ik moest op het middenveld terechtkomen. Ik speel nog steeds het liefst als rechtsback. Maar ik kan ook centraal en links spelen. Als ik maar speel, dat is voor mij het belangrijkste."

Ajax speelde veel aanvallender dan twee weken geleden in Brighton, maar de uitslag was hetzelfde (0-2). "Ze schoten voor rust eenmaal op goal en die ging er in", zei Rensch. "Bij die 0-2 moet ik of Sutalo doordekken. Daarna hebben we nog best een paar kansen gekregen. Maar Brighton heeft gewoon een goede ploeg. Dat bewijzen ze ook in de Premier League."

De 18-jarige Silvano Vos ging zwaar in fout bij de openingstreffer van Brighton. Rensch was een van de spelers die zijn ploeggenoot troostte. "Ik weet hoe het voelt om als jonge speler een fout te maken. Het is belangrijk dat je dan steun krijgt."

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim houdt hoop op tweede plaats Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.

1 uur geleden
Ouahbi nieuwe bondscoach Marokko in aanloop naar WK voetbal

RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.

3 uur geleden
Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

12 uur geleden
Rode kaart Van de Ven leidt nederlaag Tottenham in

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.

12 uur geleden
Afrika Cup voor voetbalsters vier maanden uitgesteld

GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.

17 uur geleden
Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

1 dag geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

1 dag geleden