
Verdediger Rekik voor vijf jaar naar Sevilla
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft na Oussama Idrissi ook verdediger Karim Rekik gecontracteerd. De 25-jarige verdediger, die overkomt van Hertha BSC, heeft voor vijf seizoenen getekend in Spanje.
Rekik speelde drie seizoenen voor Hertha BSC, dat hem in 2017 overnam van Olympique Marseille. Daarvoor speelde de verdediger twee seizoenen op huurbasis bij PSV.
Dit seizoen maakte Rekik nog niet zijn opwachting in de Bundesliga. Wel mocht hij meedoen in het bekertoernooi, waarin Hertha werd verrast door Eintracht Braunschweig.
Bij Sevilla wordt Rekik herenigd met spits Luuk de Jong. De twee werden in 2015 landskampioen met PSV.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
18 uur geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
20 uur geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.
21 uur geledenZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.
1 dag geleden