Verdediger Piqué hoeft geen 2 miljoen euro aan fiscus te betalen
BARCELONA (ANP) - Verdediger Gerard Piqué van FC Barcelona hoeft toch geen 2,1 miljoen euro aan de Spaanse belasting te betalen. Het hooggerechtshof van Spanje heeft hem alsnog in het gelijk gesteld.
Piqué kreeg een extra heffing van 2,1 miljoen euro opgelegd omdat hij in 2008 te weinig belasting zou hebben betaald. Het hooggerechtshof oordeelde dat hij de sociale zekerheid die hij als speler van Manchester United in Engeland heeft betaald alsnog mag aftrekken van zijn Spaanse inkomstenbelasting. Groot-Brittannië maakte namelijk nog deel uit van de Europese Unie toen Piqué van 2005 tot en met 2008 voor United speelde.
Een woordvoerder van de rechtbank wist niet of Piqué de heffing van 2,1 miljoen euro al had betaald. Een woordvoerder van de verdediger weigerde commentaar.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
17 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
16 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geleden