Verdediger Piqué hoeft geen 2 miljoen euro aan fiscus te betalen
BARCELONA (ANP) - Verdediger Gerard Piqué van FC Barcelona hoeft toch geen 2,1 miljoen euro aan de Spaanse belasting te betalen. Het hooggerechtshof van Spanje heeft hem alsnog in het gelijk gesteld.
Piqué kreeg een extra heffing van 2,1 miljoen euro opgelegd omdat hij in 2008 te weinig belasting zou hebben betaald. Het hooggerechtshof oordeelde dat hij de sociale zekerheid die hij als speler van Manchester United in Engeland heeft betaald alsnog mag aftrekken van zijn Spaanse inkomstenbelasting. Groot-Brittannië maakte namelijk nog deel uit van de Europese Unie toen Piqué van 2005 tot en met 2008 voor United speelde.
Een woordvoerder van de rechtbank wist niet of Piqué de heffing van 2,1 miljoen euro al had betaald. Een woordvoerder van de verdediger weigerde commentaar.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
5 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
7 uur geleden