Verdediger Mulder gaat elfde seizoen bij RKC in
WAALWIJK (ANP) - Hans Mulder gaat zijn elfde seizoen bij RKC Waalwijk in. De 35-jarige verdediger heeft zijn contract bij de nummer 10 van de Eredivisie weer met een jaar verlengd, tot de zomer van 2023. Mulder speelde al 224 officiële wedstrijden voor de Waalwijkers, waarmee hij in de top 5 van spelers met de meeste duels voor RKC staat.
Mulder is al een tijdje geen basisspeler meer. Afgelopen seizoen kwam hij zeven keer in actie in de Eredivisie, waarvan slechts één keer als basiskracht. Toch wil RKC de routinier graag behouden. "Met zijn ervaring en leiderschap is Hans niet alleen op, maar ook buiten het veld enorm belangrijk voor RKC Waalwijk", zegt algemeen directeur Frank van Mosselveld. "Hij staat symbool voor wat wij als club willen uitstralen en is daarmee met recht een clubicoon te noemen."
Mulder begon zijn carrière bij RKC en speelde tot 2011 in de hoofdmacht. Hij kwam daarna uit voor Willem II, NEC en clubs in Denemarken, Spanje en India. In 2017 keerde de verdediger terug in Waalwijk.
Meer uit Voetbal
PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
7 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.
8 uur geledenLILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.
10 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.
12 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.
12 uur geleden