Verdediger Mulder gaat elfde seizoen bij RKC in
WAALWIJK (ANP) - Hans Mulder gaat zijn elfde seizoen bij RKC Waalwijk in. De 35-jarige verdediger heeft zijn contract bij de nummer 10 van de Eredivisie weer met een jaar verlengd, tot de zomer van 2023. Mulder speelde al 224 officiële wedstrijden voor de Waalwijkers, waarmee hij in de top 5 van spelers met de meeste duels voor RKC staat.
Mulder is al een tijdje geen basisspeler meer. Afgelopen seizoen kwam hij zeven keer in actie in de Eredivisie, waarvan slechts één keer als basiskracht. Toch wil RKC de routinier graag behouden. "Met zijn ervaring en leiderschap is Hans niet alleen op, maar ook buiten het veld enorm belangrijk voor RKC Waalwijk", zegt algemeen directeur Frank van Mosselveld. "Hij staat symbool voor wat wij als club willen uitstralen en is daarmee met recht een clubicoon te noemen."
Mulder begon zijn carrière bij RKC en speelde tot 2011 in de hoofdmacht. Hij kwam daarna uit voor Willem II, NEC en clubs in Denemarken, Spanje en India. In 2017 keerde de verdediger terug in Waalwijk.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
17 uur geleden