Verdediger Meunier wil prijzen pakken met Borussia Dortmund
DORTMUND (ANP/DPA) - De Belgische voetballer Thomas Meunier denkt dat hij met zijn nieuwe club Borussia Dortmund de hegemonie van Bayern München in de Bundesliga kan doorbreken. "Als je kijkt naar onze selectie, dan moeten we de komende jaren gewoon iets winnen", zegt Meunier.
De 28-jarige rechtsback is transfervrij overgekomen van Paris Saint-Germain. Hij had in augustus nog graag voor de kampioen van Frankrijk in de Champions League willen uitkomen. "Dortmund vond dat ook geen probleem, maar Leonardo heeft nooit geprobeerd een deal met mij te sluiten", zegt Meunier over de technisch directeur van PSG. "Hij wilde dat ik praktisch voor niets voor PSG zou blijven spelen. Het is ook niet waar dat hij geprobeerd heeft om mij met een nieuw contract daar te houden."
Bayern München veroverde onlangs voor het achtste jaar op rij de landstitel. Borussia Dortmund eindigde als tweede in de Bundesliga. Meunier werd met Club Brugge kampioen en veroverde met PSG drie keer de landstitel.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
13 uur geleden