Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verdediger Meijers keert terug bij RKC Waalwijk

Verdediger Meijers keert terug bij RKC Waalwijk

WAALWIJK (ANP) - Verdediger Aaron Meijers keert terug bij RKC Waalwijk. De 35-jarige Meijers tekent bij de club een contract voor seizoen 2023-2024 met een optie voor een jaar.

Meijers is een oude bekende bij RKC, waarmee hij in het seizoen 2010-2011 kampioen werd van de eerste divisie. Tijdens zijn eerste periode bij de Waalwijkers speelde hij 75 wedstrijden en wist hij vier keer te scoren.

In 2012 verruilde Meijers RKC voor ADO Den Haag en later speelde hij voor Sparta Rotterdam. Daar heeft hij een aflopend contract.

Belangrijke aanwinst

Algemeen directeur Frank van Mosseveld is blij dat Meijers weer terugkeert in het Mandemakers stadion. "Aaron is met zijn ervaring een belangrijke aanwinst voor de club en binnen spelersgroep", zegt hij.

RKC heeft ook doelman Jeroen Houwen aangetrokken. De keeper komt transfervrij over van Vitesse en heeft een contract getekend dat hem tot medio 2025 aan de club uit Waalwijk verbindt, met daarbij nog een optie voor een jaar.

Gezonde concurrentie

"Met Jeroen voegen we een ervaren doelman toe aan de selectie", zei Van Mosselveld. "Met zijn ervaring in de (sub)top van Nederland brengt hij niet alleen waardevolle inbreng met zich mee, maar ook een gezonde concurrentie onder de lat."

RKC staat momenteel op de negende plek in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

22 minuten geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

26 minuten geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

1 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

3 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

3 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

4 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

5 uur geleden