Verdediger Meijers keert terug bij RKC Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - Verdediger Aaron Meijers keert terug bij RKC Waalwijk. De 35-jarige Meijers tekent bij de club een contract voor seizoen 2023-2024 met een optie voor een jaar.
Meijers is een oude bekende bij RKC, waarmee hij in het seizoen 2010-2011 kampioen werd van de eerste divisie. Tijdens zijn eerste periode bij de Waalwijkers speelde hij 75 wedstrijden en wist hij vier keer te scoren.
In 2012 verruilde Meijers RKC voor ADO Den Haag en later speelde hij voor Sparta Rotterdam. Daar heeft hij een aflopend contract.
Belangrijke aanwinst
Algemeen directeur Frank van Mosseveld is blij dat Meijers weer terugkeert in het Mandemakers stadion. "Aaron is met zijn ervaring een belangrijke aanwinst voor de club en binnen spelersgroep", zegt hij.
RKC heeft ook doelman Jeroen Houwen aangetrokken. De keeper komt transfervrij over van Vitesse en heeft een contract getekend dat hem tot medio 2025 aan de club uit Waalwijk verbindt, met daarbij nog een optie voor een jaar.
Gezonde concurrentie
"Met Jeroen voegen we een ervaren doelman toe aan de selectie", zei Van Mosselveld. "Met zijn ervaring in de (sub)top van Nederland brengt hij niet alleen waardevolle inbreng met zich mee, maar ook een gezonde concurrentie onder de lat."
RKC staat momenteel op de negende plek in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Fred Grim noemde de nederlaag van Ajax bij FC Groningen "hard en pijnlijk". Dat zei de coach van Ajax na afloop van de 3-1 in de Euroborg tegen ESPN. "Dit komt wel aan", verzuchtte de oud-doelman na de vierde competitienederlaag van Ajax. "We kijken allemaal in de spiegel. Dat doen we allemaal. De staf ook", aldus Grim op de vraag hoe hij zijn eigen rol ziet.
37 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax heeft zaterdag voor de vierde keer dit seizoen een wedstrijd verloren in de Eredivisie. Het elftal van coach Fred Grim ging in de Euroborg met 3-1 ten onder tegen FC Groningen. Daarmee kwam er voor de Groningers een einde aan een reeks van zes competitienederlagen op rij.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Wout Weghorst begint als spits van Ajax in de basis bij het uitduel met FC Groningen. Coach Fred Grim geeft opnieuw de voorkeur aan de Nederlandse international boven Kasper Dolberg. De Deense aanvaller zit op de bank. Steven Berghuis krijgt voor het eerst sinds zijn liesblessure een basisplaats, ten koste van Rayane Bounida. Berghuis maakte de afgelopen weken al twee invalbeurten.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) gaat voor Oostenrijk voetballen. Dat heeft de middenvelder van de Eindhovense voetbalclub gezegd tegen het Duitse Sky Sport. Wanner laat daarmee een interlandloopbaan voor Duitsland schieten. Hij kwam op het EK onder 21 van afgelopen zomer wel uit voor Jong Duitsland.
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.
21 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.
21 uur geledenALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.
22 uur geleden