Verdediger Meijers keert terug bij RKC Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - Verdediger Aaron Meijers keert terug bij RKC Waalwijk. De 35-jarige Meijers tekent bij de club een contract voor seizoen 2023-2024 met een optie voor een jaar.
Meijers is een oude bekende bij RKC, waarmee hij in het seizoen 2010-2011 kampioen werd van de eerste divisie. Tijdens zijn eerste periode bij de Waalwijkers speelde hij 75 wedstrijden en wist hij vier keer te scoren.
In 2012 verruilde Meijers RKC voor ADO Den Haag en later speelde hij voor Sparta Rotterdam. Daar heeft hij een aflopend contract.
Belangrijke aanwinst
Algemeen directeur Frank van Mosseveld is blij dat Meijers weer terugkeert in het Mandemakers stadion. "Aaron is met zijn ervaring een belangrijke aanwinst voor de club en binnen spelersgroep", zegt hij.
RKC heeft ook doelman Jeroen Houwen aangetrokken. De keeper komt transfervrij over van Vitesse en heeft een contract getekend dat hem tot medio 2025 aan de club uit Waalwijk verbindt, met daarbij nog een optie voor een jaar.
Gezonde concurrentie
"Met Jeroen voegen we een ervaren doelman toe aan de selectie", zei Van Mosselveld. "Met zijn ervaring in de (sub)top van Nederland brengt hij niet alleen waardevolle inbreng met zich mee, maar ook een gezonde concurrentie onder de lat."
RKC staat momenteel op de negende plek in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
7 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.
13 uur geleden