Verdediger Luiz jaar langer bij Arsenal
LONDEN (ANP) - De Braziliaanse verdediger David Luiz voetbalt ook komend seizoen bij Arsenal. De club uit Londen heeft het aflopende contract met één jaar verlengd. Die mededeling kwam woensdag als een verrassing. Luiz, die vorig jaar overkwam van rivaal Chelsea, is niet zeker van een basisplaats in het elftal van coach Mikel Arteta.
Luiz (33) begon in het eerste duel na de coronapauze tegen Manchester City op de bank. Pas nadat collega-verdediger Pablo Marí zich blesseerde mocht de Braziliaan alsnog opdraven. Luiz maakte geen al te beste indruk en kreeg kort na rust ook nog rood na een overtreding op de doorgebroken Riyad Mahrez.
Arsenal verlengde ook de contracten van de Spanjaard Marí, die eerder nog een seizoen op huurbasis bij NAC Breda speelde, en de Duitse Portugees Cédric Soares. De huurperiode van Real Madrid-speler Dani Ceballos werd verlengd tot het einde van het door de coronacrisis verlengde seizoen.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
4 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
4 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.
7 uur geleden